• 1.jpg
  • 4.jpg
  • 2.JPG
  • 3.jpg
  • 6.jpg
  • 8.JPG
  • 7.png
  • 9.JPG
fortas 8a klasės mokiniai kartu su auklėtoja suplanavo ekskursiją į IX fortą ir „Pabėgimo“ kambarį. Ryte visi kartu susirinkome ir laukėme, kada prasidės ekskursija. Pirmiausia važiavome į IX fortą. Atvykę dairėmės aplink ir stebėjome gražius vaizdus. Leidomės į ekskursiją po IX fortą. Gidė pasakojo forto istoriją, vėliau turėjome pasiskirstyti į dvi grupeles: geltonųjų ir mėlynųjų. Abi grupelės gavo po žemėlapį ir reikėjo ieškoti paslėptų mįslių forto požemiuose. Buvo smagu vaikščioti po siaurus tunelius, kurie vedė tai žemyn, tai aukštyn apie 160 metrų. Kai abi grupelės surado visas mįsles, teko spręsti kryžiažodį. Išsprendę kryžiažodį,  baigėme ekskursiją po fortą. Už gerai atliktą užduotį buvome apdovanoti padėkos raštu.

 Visi linksmai grįžome į autobusą ir važiavome į „Pabėgimo“ kambarį. „Pabėgimo“ kambaryje reikėjo pasiskirstyti į keturias grupeles po šešis žmones. Pasiskirstę į grupeles, turėjome išsirinkti, į kokį kambarį eisime. Kambarių, kaip ir grupelių, buvo keturi: stebuklų šalis, Hario Poterio ir du mafijos kambariai. Mano grupelė ėjo į stebuklų šalį. Kambarys paslaptingas, tamsus ir viskas jame buvo atvirkščiai kaip ir stebuklų šalyje. Mūsų tikslas - ištrūkti iš kambario per 60 minučių. Pradėjome ieškoti užuominų, teko ,,įjungti“ loginį mąstymą. Pasijutau tarsi iš tiesų būčiau stebuklų šalyje. Kai suradome visas užuominas, radome ir raktą, kuris atrakina duris. Iš kambario išėjome gana greitai. Kitos grupelės užtruko kiek ilgiau, galbūt jų  kambariai daug „ sunkesni“. Visi bendraklasiai sakė, jog kambariai labai įdomūs ir nerealūs. Rekomenduoju visiems aplankyti „Pabėgimo“ kambarį ir išmėginti savo jėgas.  Grįžę į autobusą  keliavome namo.  Autobuse linksmai prie termoso su arbata aptarėme, kokia įdomi buvo ekskursija. Kai grįžome  į Kaišiadoris, buvome pilni įspūdžių ir geros nuotaikos. Visiems mano klasės draugams ir man patiko ekskursija. Dėkojame mūsų seniūnei Elzbietai ir auklėtojai už nuostabią kelionę ir tikimės, kad dar  tokių įspūdingų ekskursijų bus ne viena!

8a klasės mokinė Danielė Verbickaitė

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

 

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

Baneris Eurofondas

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

niekorimto logo 1534752255p 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    smm     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    
Augu pats    lms     LITNET mokykloms     Mukis     NEC      Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100