• 9.JPG
  • 1.jpg
  • 3.jpg
  • 2.JPG
  • 4.jpg
  • 6.jpg
  • 7.png
  • 8.JPG

Minėdami Kovo 11-ąją – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną – dalis Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos 5 – 8 klasių mokinių kovo 12 dieną dalyvavo virtualiose Valstybės pažinimo centro organizuojamose edukacijose „Ką gali pilietis“. Tądien turėjome net penkias edukacijas – kiekvienam klasių koncentrui ir Mokinių komitetui atskirai. Kadangi dalyvių skaičius buvo ribotas, galimybę dalyvauti edukacijoje gavo tik gerai besimokantys, sąžiningai pamokas lankantys ir motyvuoti mokytis mokiniai.
Virtualių susitikimų metu mokiniai kartu su edukatoriais kalbėjosi apie tai, ką reiškia žodis pilietybė, kaip ji įgyjama, kokios galimybės yra turėti dvigubą pilietybę, kokias turime teises ir pareigas būdami Lietuvos piliečiai bei kiek galimybių turime aktyviau įsitraukti į valstybės gyvenimą. Užsiėmimų metu mokiniai buvo aktyviai įtraukiami į diskusijas naudojant metodą „minčių lietus“, skiriamos interaktyvios užduotys, kurios mokiniams labai patiko. Ties kai kuriomis temomis diskusijos tiek ,,užvirdavo“, kad numatytą užsiėmimo trukmę teko ne kartą pratęsti. Edukacijų pabaigoje, siekiant įtvirtinti įgytas žinias ir sudaryti sąlygas kiekvienam asmeniškai pasitikrinti, kiek daug sužinojo, visi dalyviai buvo pakviesti sužaisti virtualų Kahoot žaidimą. Puikūs žaidimo rezultatai viso užsiėmimo metu vyravusią smagią nuotaiką dar labiau pagerino, todėl išsiskirstėme pakylėti ir už organizuotą renginį labai dėkingi istorijos mokytojoms Violetai Prokarenkienei ir Irenai Bagdzevičienei bei Valstybės pažinimo centro edukatoriams.
Mokinių komitetas
Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100