Birželio 9 dieną į progimnaziją atvyksta ,,MoMoLab“ mobili laboratorija su modernia moksline įranga. „MoMoLab“ vizito į mokyklą tikslas – sudaryti sąlygas mokiniams atskleisti savo gebėjimus tyrinėti aplinką ir gamtą moksliniais metodais, kurti ir ieškoti naujų technologinių sprendimų. Mokinių laukia pažintis su įvairiais prietaisais ir moksline įranga. „MoMoLab“ veiklos  prasidės nuo 9.00 val. ir truks iki 14.00 val. (vienos veiklos trukmė 1,5 val.). Mokinių laukia mokslinių eksperimentų demonstracijos, paskaitos apie naujausius mokslo atradimus ir  drauge su mokslininkais iš Vilniaus universiteto atliekamos įvairios užduotys:
1.  Mikrobiologiniai tyrimai.
2. Greitaveikės kameros taikymas moksliniuose tyrimuose.
3. Gintaro Jonaičio paskaita ,, Įdomioji žmogaus kūno biomechanika“.
4.  Įdomieji eksperimentai.
Džiaugiamės, kad mūsų progimnazija pateko tarp dešimt Lietuvos mokyklų, kurias birželio mėnesį „MoMoLab“ komanda planuoja aplankyti ir už tai dėkojame fizikos mokytojai Skaidrutei Žukauskienei.
Informaciją pateikė Lina Sasevičienė