• 6.jpg
  • 8.JPG
  • 4.jpg
  • 1.jpg
  • 9.JPG
  • 3.jpg
  • 2.JPG
  • 7.png
Kas yra laimė? Atsakyti  nėra taip paprasta. Jausmas lyg ir suprantamas, o sunkiai nusakomas.  Visi norime būti laimingi ir galime gana lengvai pasakyti, jaučiamės tokiais ar ne. Pamėginti  glaustai aprašyti laimės akimirką ir pavaizduoti ją vizualiai piešinyje turėjo galimybę ir mūsų mokyklos mokiniai.
Gausus būrys, net 14 mūsų mokyklos mokinių, paskatinti lietuvių kalbos mokytojų N. Navickienės, J. Joneliūnės, L. Pikšrytės Jankauskienės ir dailės mokytojos J. Kapcevičiūtės, dalyvavo Kauno rajono švietimo centro ir Kauno rajono Zapyškio pagrindinės mokyklos organizuotame 5-10 klasių mokinių respublikiniame integruotame lietuvių kalbos, dailės, informacinių technologijų konkurse ,,Laimės akimirkos“. 
Vienas iš konkurso tikslų - sudaryti palankias sąlygas mokinių žodinei ir meninei saviraiškai. Dalyviai kūrė miniatiūras ir piešė – svarbu, kad darbas būtų vientisas. Vertinamas originalus turinys, žodžio raiškos savitumas, meninės raiškos savitumas bei originalumas. Nuoširdžiai sveikiname respublikinio konkurso laureatėmis tapusias mūsų mokines:  7-8 klasių grupėje I vietą laimėjo Emilija Janonytė (7d klasė), III vietąSimona Tamošiūnaitė (8a klasė).
Džiaugiamės visais dalyviais, kurie ryžosi  nedideliuose dalykuose išreikšti visą savo pasaulį ir surado laiko pakalbėti, parašyti, pasvajoti apie laimę. Ir tai yra laimė. Sakoma, laimingesni žmonės gyvena ilgiau ir yra linkę būti sveikesni, sėkmingesni nei žmonės, kurie save apibūdina mažiau laimingais. Esame tikri, kad mūsų progimnazijoje mokosi daug laimingų vaikų.
Simonos miniatiūrą galite paskaityti čia.
Emilijos miniatiūrą galite paskaityti čia.
Lietuvių kalbos mokytoja Jūratė Joneliūnė

 

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100