• 9.JPG
  • 2.JPG
  • 7.png
  • 3.jpg
  • 8.JPG
  • 1.jpg
  • 4.jpg
  • 6.jpg

Mokslo metų pradžios šventė – prasminga įžanga į mūsų bendrą darbą, kurio sėkmė priklauso nuo mūsų visų darnaus susitarimo. Mokslo ir žinių dienos rytą, į pirmąją klasių vadovų vedamą pamoką, mokyklinis skambutis visus ugdytinius pakvies 9.00 val. Atsižvelgiant į SAM rekomendacijas, bus ribojami progimnazijos bendruomenės kontaktai, todėl mokinių tėvai (globėjai, rūpintojai ar kiti juos palydėję asmenys) į mokyklą nebus įleidžiami. Nepaisant esamos situacijos sudėtingumo tikimės jūsų supratimo, kantrybės ir smagios mokslo metų pradžios. Būkime atsakingi, kantrūs ir supratingi. Detalesnę informaciją pateiks klasių vadovai.
                                                                                                                                   Progimnazijos administracija

             

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100