Mokslo metų pradžios šventė – prasminga įžanga į mūsų bendrą darbą, kurio sėkmė priklauso nuo mūsų visų darnaus susitarimo. Mokslo ir žinių dienos rytą, į pirmąją klasių vadovų vedamą pamoką, mokyklinis skambutis visus ugdytinius pakvies 9.00 val. Atsižvelgiant į SAM rekomendacijas, bus ribojami progimnazijos bendruomenės kontaktai, todėl mokinių tėvai (globėjai, rūpintojai ar kiti juos palydėję asmenys) į mokyklą nebus įleidžiami. Nepaisant esamos situacijos sudėtingumo tikimės jūsų supratimo, kantrybės ir smagios mokslo metų pradžios. Būkime atsakingi, kantrūs ir supratingi. Detalesnę informaciją pateiks klasių vadovai.
                                                                                                                                   Progimnazijos administracija