• P1018113.JPG
  • P1018109.JPG
  • P1018112.JPG
  • P1013945.JPG
  • P1018103.JPG
  • P1014177.JPG
  • P1013940.JPG
  • P1018108.JPG
  • P1018106.JPG
  • P1014175.JPG
  • P1014170.JPG

KITOKS vaikas... Kitokia aplinka... Tik MES tie patys... Nešini verpimo rateliu ir vaišėmis vykome į Kauno specialiąją mokyklą, kur vyko Amatų diena. Tai  respublikinio projekto, finansuojamo ŠMM „Augu ir kuriu Lietuvai“, tąsa.

Mus pasitiko  tautiniais kostiumais pasipuošę projekto organizatoriai. Salėje skambėjo mūsų rajono ansamblio „Žilvita“ muzika, dainos. Dalyviais pasidžiaugė bei sveikinimo kalbą pasakė mokyklos direktorius  Darius Griežė. Scenoje dūdele grojo berniukas, kuris  sėdėjo neįgaliojo vežimėlyje. Jo pasirodymui abejingų neliko. Džiaugėmės nesulaikydami ašarų.

 

O tada prasidėjo veiklos... Medžio dirbinių ir pynimo iš žilvičių stotelėje pynėme, kuriu pats- gaminome raktų pakabukus. Dar verpėme,  lipdėme iš molio, susipažinome su pynimu iš laikraščių. Vėliau vėl sugrįžome į salę. Buvo apdovanoti gražiausios fotografijos nugalėtojai. Mūsų klasės Rytė atsiuntė patį gražiausią Lietuvos vaizdelį savo fotografijoje. Vaišinomės šakočiais, duona, sviestu, medumi, sūriu... Žaidėme .

„Man liūdna. Man nejauku. Man gaila. Man nedrąsu..." - tokios mintys sukosi trečiokų galvose po susitikimo su KITOKIAIS vaikais. Tačiau MES LAIMINGI. Laimingi, kad judame, mąstome, matome, girdime. Štai kaip priėmėme iššūkį.

Ačiū Jurgitai Džekčiorienei už buvimą kartu. Ačiū lydėjusioms Vaivos ir Irūnos mamytėms. Ačiū VISIEMS 3D klasės tėveliams už supratimą, palaikymą bei gausias ir skanias vaišes projekto dalyviams. Ačiū projekto organizatorėms - Kauno specialiosios mokyklos pedagogėms Aurelijai Sabaliauskaitei ir Jonesai Drumstienei.

                                                                                                                                                                                                                  Zita Kolupailienė, 3d klasės mokytoja

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
20
21
22
27
28
30
l

DABAR NARŠO

Dabar svetainėje vienas svečias ir narių nėra

Baneris Eurofondas

Olw

IPU logotipas horizontalus 1

 

 

 

  

 

niekorimto logo 1534752255p

 

 

    smm     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    
Augu pats    lms     LITNET mokykloms     Mukis     NEC      Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100