• P1014177.JPG
  • P1014170.JPG
  • P1018103.JPG
l

mokytojosRyškėjanti gamtos spalvų paletė, dažnesnis lietaus barbenimas į langus, veidus gairinantis vėjas, trumpėjančios dienos... Kas rytą vis aiškiau, kad laiko ratas pasisuko ir laikinai stabtelėjo ties rudeniu. Šis stabtelėjimas kiekvienam gali kelti vis kitokių minčių: vieni liūdės ir ilgėsis praėjusios vasaros, kiti krimsis dėl vis smarkiau įsisukančios darbų karuselės, treti džiaugsis nuostabiais gamtos vaizdais ir draugiškai mos ranka išskrendantiems paukščiams.

Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos kolektyvas spalio 4 dieną nei gailėjosi praėjusios vasaros, nei liūdėjo dėl šąlančio oro.  Visi džiaugėsi rudens kasmet dovanojama Mokytojo dienos švente. Šiais metais mokytojos nusprendė, kad darganotiems orams pasiduoti dar anksti ir savo profesinę šventę pasitiko ryškiai raudonos spalvos fone. Šventiškai nusiteikusios, su šypsenomis veiduose ir vaikų dovanotomis gėlėmis rankose mokytojos ilgosios pertraukos metu vaišinosi šiltos arbatos puodeliu ir valgyklos vedėjos Ramutės paruoštais užkandžiais. Ryte mokytojus pasitiko mokiniai įteikdami simbolines dovanėles – graikiškus riešutus su užrašu „Ačiū, kad esate“. 8c klasės mokinės Alma ir Aurėja mokytojus vaišino savo pačių gamintais skanėstais. Mokytojus pasveikino tėvų atstovė, įteikdama kolektyvui orchidėją ir gražų palinkėjimą. Mokytojai dėkingi tėvams už šventinę dieną dovanotą laisvą ilgąją pertrauką ir pagalbą organizuojant mokinių užimtumą ilgosios pertraukos metu.
Gražiai prabėgusi diena tik patvirtino, kiek daug gėrio galime padovanoti vieni kitiems nuoširdžių šypsenų ir bendrystės dėka. Tad džiaukimės kiekviena diena ir jos dovanojamais mažais stebuklais: kolegos šypsena, mokinio pasiekimu, auksu nuspalvintu medžio lapu, rytine lietaus melodija... Su Mokytojų diena, mielos ir mylimos mokytojos.

Socialinė pedagogė Audronė Bilydienė

l