• P1014175.JPG
  • P1013940.JPG
  • P1018106.JPG
  • P1014177.JPG
  • P1014170.JPG
  • P1018109.JPG
  • P1018103.JPG
  • P1018108.JPG
  • P1018112.JPG
  • P1013945.JPG
  • P1018113.JPG

  Kiekvienais metais Kauno apskrities Kaišiadorių r. vyriausiasis policijos komisariatas kartu su Priešgaisrine gelbėjimo tarnyba trečių klasių mokiniams organizuoja teisinių žinių viktoriną ,,Būk saugus“. Pagrindinis šio renginio tikslas – organizuoti teisinį švietimą, formuoti mokinių saugaus elgesio įgūdžius bei ugdyti gebėjimą naudotis pagrindiniais saugaus eismo įgyvendinimo būdais. Tokiu būdu skatinamas mokinių įsitraukimas į savo ir šalia esančių žmonių saugaus gyvenimo kūrimą, nuo kuro dažnai priklauso net ir žmogaus gyvybė. 

      Lapkričio 12 dieną Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijoje vyko trečių klasių teisinių žinių konkursas „Būk saugus“. Šiemet į konkursą susirinko 5 rajono mokyklų komandos: Kaišiadorių r. Gudienos mokykla-darželis ,,Rugelis“, Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis ,,Vaikystės dvaras“, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija ir  mūsų, Vaclovo Giržado progimnazijos, komanda.

       Mūsų mokyklos garbę šiame konkurse atstovavo 3a klasės mokinių komanda, kurią sudarė Liucija Tamošiūnaitė, Herkus Jankauskas, Raimonda Zaksaitė, Gabrielė Janonytė ir Vakarė Grigaitė.  Besiruošdami viktorinai, visa trečiokų klasė kartu su savo mokytoja Loreta Statkute, apsilankė Kaišiadorių Priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje, kur šios tarnybos atstovai kartu su Policijos komisariato pareigūnais supažindino mokinius su šių tarnybų veikla, darbo ypatumais. Taip pat kalbėjo apie tai, kaip reikia elgtis kilus gaisrui ir kaip jo išvengti, kaip būti saugiems likus vieniems namuose, žaidžiant kieme, pakeliui į mokyklą ir joje, kaip išvengti mobiliojo telefono ar dviračio vagystės, kaip netapti telefoninių sukčių aukomis... Visi puikiai įsidėmėjo telefono numerį, kuriuo galėtų kreiptis pagalbos ištikus nelaimei.

      Konkurso metu, tikrinant teisines žinias, kiekvienai komandai reikėjo atlikti 4 viktorinos užduotis:

      - prisistatyti vertinimo komisijai;

      - pristatyti namuose nupieštą plakatą „Aš saugus“. Kiekviena komanda piešinio dydį ir formą galėjo pasirinkti savarankiškai.

       - visos komandos taip pat turėjo atlikti organizatorių pateiktą užduotį;

       - paskutinė užduotis -  komandos atsisveikinimas pasakant šūkį ar ketureilį viktorinos tema.

        Mokiniai, pristatydami savo komandas, deklamavo, dainavo ar kitaip vaizdavo, ką reikia daryti ištikus nelaimei, kaip padėti draugui, skatino ir mokė kitus būti drausmingus, ištikus nelaimei nedelsiant skambinti telefonu 112.

       Po privalomųjų užduočių, kol komisija skaičiavo balus, mokiniams koncertavo progimnazijos 4a klasės mokiniai kartu su savo mokytoju Antanu Noreika.

       Mūsų mokyklos ,,Voriukų“ komanda buvo kruopščiai paruošę namų darbus: gerai išstudijavę teorines žmogaus saugos žinias, nupiešę spalvingą plakatą, parengę nuotaikingą prisistatymą ir atsisveikinimo šūkį.  

      Komisijai susumavus balus paaiškėjo, kad mūsų šaunioji ,,Voriukų“ komanda užėmė I-ąją vietą ir buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis bei nugalėtųjų taure. Ačiū mokiniams ir jų šauniajai mokytojai Loretai Statkutei.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Rita Žukauskaitė

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

 

Vasario 2020
PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Baneris Eurofondas

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 niekorimto logo 1534752255p

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    smm     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    
Augu pats    lms     LITNET mokykloms     Mukis     NEC      Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100