• P1014175.JPG
  • P1018103.JPG
  • P1018108.JPG
  • P1014177.JPG
  • P1013945.JPG
  • P1014170.JPG
  • P1018106.JPG
  • P1018113.JPG
  • P1018112.JPG
  • P1013940.JPG
  • P1018109.JPG

Gruodžio 21 dieną Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos 2b klasės mokiniai kartu su savo mokytoja Lina Alioniene vyko į kalėdinę išvyką. Autobusu jie važiavo  į Kaune „Žalgirio“ arenoje esantį „Vaikystės miestą“. Nors oras buvo žvarbus ir gražiai snigo, kalėdinė nuotaika keliautojus  lydėjo visą dieną.

„Vaikystės miestas“ Kauno „Žalgirio“ arenoje – ištisas netikėtų žaidimų ir pramogų zonų fantazijos derinys, sukuriantis nepaprastą stebuklingą nuotaiką. Kūrybiškos ir žaismingos auklės užėmė vaikus ir sukūrė jiems patį geriausią ir įsimintiniausią laiką. Nematytos didelės erdvės, nauji žaislai ir paslaptingas pasaulis vaikams labai patiko. Ypač vaikams daug džiaugsmo suteikė čiuožykla, t.y. du kalneliai, nuo kurių vaikai tiesiog lėkė ant rogučių, o nusileidę džiaugėsi laimės akimirkomis ir maudėsi kamuoliukų jūroje.

Kadangi kūrybingos auklės sugalvojo daug veiklos ir įvairių užduočių, vaikai tikrai nenuobodžiavo. Veiklos metu norima įvertinti mokinių turimas žinias, nuostatas bei socialinius įgūdžius, susijusius su draugiškumu, bendravimu bei bendradarbiavimu. Šios veiklos metu antrokai kūrė savo klasės „Draugystės medį“, kuriame galėjo užrašyti savo vardą ir nuspalvinti jiems mėgstama spalva. Kartu kurti ir žaisti vaikams buvo labai smagu. Dar turėjo surasti jiems paslėptas dovanas. Reikia pripažinti – vaikai buvo tiesiog išradingi ir nuostabūs.

Smagi ir turininga išvyka tapo puikia kalėdine dovana visiems vaikams ir mokytojai. Reikia tikėtis, kad ir kitais metais bus tokia smagi išvyka ir tokios pat geros nuotaikos kaip ir šiais metais.

Žydronė Paškevičienė  2b klasės mokinės Skaistės Paškevičiūtės mama

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

l

DABAR NARŠO

Dabar svetainėje 112 svečių ir narių nėra

Baneris Eurofondas

Olw

 

SSM logo

IPU logotipas horizontalus 1

    smm     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    
Augu pats    lms     LITNET mokykloms     Mukis     NEC      Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100