• P1013940.JPG
  • P1018113.JPG
  • P1013945.JPG
  • P1018108.JPG
  • P1018109.JPG
  • P1014175.JPG
  • P1018112.JPG
  • P1018103.JPG
  • P1014170.JPG
  • P1018106.JPG
  • P1014177.JPG

„Gal buvo gruodis, o gal nešaltas Izraelio ruduo, kada vilties žvaigždė sužibusi danguos“, anot poetės Romualdos Adomaitytės Chabarinos, parodė mums kelią. Kelią į Gyvenimą, Viltį, Tiesą... Tiesa.  Juk iš tiesų niekas pasaulyje nežino tiksliai Išganytojo gimimo datos... To nefiksuoja jokie istoriniai šaltiniai, tačiau tradiciškai pasaulyje švenčiame kaip Šventas Kalėdas ir senas šaknis turinčią žiemos saulėgrįžos, saulės sugrįžimo šventę.

Bet juk ne data mums svarbiausia. Svarbiausia, kad mes kiekvienas giliai savo širdyje turime tai, kas iš tiesų yra dieviška ir visai nieko nekainuoja... Galingiausi įrankiai, keičiantys ir mus, ir kitus žmones, esantys yra šalia mūsų, yra labai paprasti:  apkabinti, suprasti, atjausti, padrąsinti, nusišypsoti, pastebėti, paguosti, sušildyti, padėkoti, tarti gerą žodį, pabūti kartu, atleisti, paskatinti, būti geranoriškais, pakančiais, būti maloniais, pasišventusiais, būti ramiiais, kantriais, ištikimais, būti patenkintais ir savimi, ir kitu, šalia esančiu, būti dažniau teikiančiais pagalbą, nei jos prašančiais... Tiesiog mylėti.

 Kalėdų dvasia gali gyventi ir būti mūsų širdyse kasdien, visus metus... Esu įsitikinusi, kad tikros Kalėdos – tai mūsų požiūris į gyvenimą, tai mūsų širdies nusistatymas tiek savo, tiek kitų, kurie yra šalia mūsų, atžvilgiu...

Praėjo dovanų pirkimo karštligė, beprotiško prieššventinio skubėjimo, bėgimo maratonas, priblanko eglučių spindesys - išsirinkome gražiausias, nukraustėme gausiai nukrautus stalus, nutilo fejerverkų triukšmas ir spalvos. Pamažu sugrįžtame į kasdienybę... Bet ar tikrai atėjo Kalėdos į Jūsų širdis? Ar įsileidote gyvąjį ir visada esantį Dievą, veikiantį ir perkuriantį mus gerumu ir meile, į savo širdis? Tuomet, manau, ir įvyksta tikros Kalėdos.

Tiesa, kartais Kalėdos įgauna ir materialų pobūdį. To labai norisi ir reikia mažutėliams, vaikams. Šiais metais ir vėl pavyko bendradarbiauti su Pasauline labdaros organizacija ADRA, kuri vėl iš Vokietijos atvežė didžiulį furgoną kalėdinių dovanų Lietuvos vaikams. Šis projektas pavadintas „Vaikai – vaikams“. Vaikučiai su savo tėveliais labiau pasiturinčiose šalyse su meile ir dėmesiu surenka dovanėles kitose šalyse gyvenantiems vaikams. Štai šitaip dovanos atkeliavo ir į Kaišiadoris, į mūsų mokyklą. Daugiau kaip šimtą vertingų dovanų dėžių gavo Kaišiadorių Vaclovo Giržado mažesnieji mokinukai. Dėkojame Lietuvos Adventistų bažnyčiai, kuri tarpininkavo, bendradarbiavo, kad dovanos pasiektų tuos mūsų vaikus,  kuriems labiausiai jų reikia. Buvo daug džiaugsmingų šypsenų, nuostabos, nuoširdumo, paprastumo, dėkojimo...  Vaikų širdelės tikrai buvo paliestos gerumo. Jie suprato, kad visada yra kažkas, kas jais rūpinasi, kam jie yra labai  svarbūs...

Ačiū visiems, kurie savo gerumu ir šiluma prisidėjo, kad Kalėdų džiaugsmas paliestų mūsų vaikų širdeles.  Mes tikrai turtėjame, kai dalinamės. Dalinamės gerumu ir meile... Meilės paradoksas toks, kad ji auga, kai ją atiduodame kitiems.  Atskirai noriu padėkoti mieliems 4e klasės mokinukams ir jų visada geranoriškai nusiteikusiai mokytojai Rasai Mackevičienei, kurie labai vikriai ir tyliai iškrovė ir savo mažomis rankutėmis sunešė į mokyklą nemenką krovinį iš mokyklinio autobusiuko. Dėkoju mieloms kolegėms Jurgitai Dž., Jūratei G., Juditai R., Aušrinei G., kurios skyrė savo brangaus laiko, kad dovanėlės greitai ir tiksliai pasiektų tuos vaikučius, kuriems jos skirtos. Štai taip ir ateina į mūsų širdis Kalėdos...Tikiu, kad ir pasilieka ilgam.

Iniciatorė Renata Stonienė

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

l

DABAR NARŠO

Dabar svetainėje 106 svečiai ir narių nėra

Baneris Eurofondas

Olw

 

SSM logo

IPU logotipas horizontalus 1

    smm     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    
Augu pats    lms     LITNET mokykloms     Mukis     NEC      Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100