• 3
  • 13
  • 1
  • 4

Jau antras mokyklines atostogas dalis Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos mokinių leidžia linksmai ir naudingai. Puikiai pasisekusi stovykla rudens atostogų metu suviliojo ir šias atostogas su mokiniais praleisti Bačkonių Pramogų ir Konferencijų centre. Šįkart dienų buvo mažiau, nes draugavome tik tarp didžiųjų metų švenčių, tačiau nebuvo nei kiek prasčiau. Priešingai, visas dienas lydėjo gera nuotaika, linksmi ir draugiški vaikai bei visiškai nežiemiški orai.

Ir šį kartą pagrindinis mūsų tikslas buvo linksmai, sveikai ir kartu naudingai praleisti laiką. Mes nesėdėjome prie televizorių, nebuvome sulindę į telefonus ar kompiuterius, nesimaitinome picomis ir netuštinome po švenčių likusių pilnų saldaininių. Ne. Mes susiradome naujų draugų, žaidėme įvairius žaidimus, dūkome gryname ore, piešėme ne tik ant popieriaus, bet ir ant vandens, spalvinome, vaidinome, šokome, kalbėjomės, juokavome ir dar sveikai maitinomės Bačkonių restorano virėjų mums pagamintais pusryčiais, pietumis bei pavakariais.

Tikrai puikiai praleistas laikas – vaikai laimingi, vadovės per daug nenuvargusios, nuotaika puiki ir skirstytis visai nesinori dienai pasibaigus! O pats smagiausias dalykas, kurį aš pati atradau šios stovyklos metu – tai stebėjimas, kaip visiškai nepažįstami ir anksčiau galbūt net nesusitikę vaikai susidraugauja ir tampa geriausiais draugais!

Stovyklos vadovė Aida Rakauskienė

DABAR NARŠO

Svetainėje lankosi 146 svečiai ir nėra prisijungusių narių

LANKYTOJAI