• P1014175.JPG
  • P1013940.JPG
  • P1018112.JPG
  • P1013945.JPG
Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija laukia pirmokų ir penktokų! Prašymai mokytis priimami nuo 2018 m. sausio 2 d.progimnazijos raštinėje, adresu Paukštininkų g. 5, Kaišiadorys.

ewer

„Viena diena. Viena vieta. Įkvepiančios asmenybės iš Lietuvos ir pasaulio. Motyvuojančios ir įkvepiančios tobulėti patirtys. Unikalūs požiūriai ir netradiciniai mokymo sprendimai. Mokslo naujienos, ranka pasiekiamos ateities profesijos ir karjeros perspektyvos. Didžiausia Lietuvoje pamoka, iš kurios nesinorės pabėgti!“ – štai tokio renginio pristatymo sužavėti  suskubome užsiregistruoti ir sudalyvauti, nors esame dar tik aštuntokai (renginys skirtas 9 – 12 klasių mokiniams).

Nuvykome, dalyvavome, stebėjome, klausėmės, bendravome... ir nė minutės nesigailėjome. Septynių pamokų diena neprailgo: įspūdžių daug, įvairių.

Lukrecija:  „tai buvo puikus renginys jaunimui. Mane sužavėjo suaugusių žmonių atsidavimas, bendravimas, su moksleiviais ir noras juos įkvėpti, pasakyti, kad mokytis nėra jau taip nuobodu. Labiausiai patiko kūrybiškumo pamoka, nes mokytojai aiškiai ir susižavėję kalbėjo apie žmones, kurie paliko ryškius pėdsakus istorijoje. Tai mane įkvėpė nesustoti kurti , nes supratau, kad kiekvienas turime galimybę sukurti kažką nuostabaus, kas pradžioje nepastebima, o vėliau gali pakeisti pasaulį. Dar labai džiaugiuosi, kad sutikau draugus, su kuriais iki šiol tik susirašinėjau ir turėjau galimybę pabendrauti gyvai.“

Augustė: „ši pamokų diena buvo neįprasta, todėl įdomesnė nei tradicinės pamokos. Labiausiai įsiminė įvairių žmonių patarimai nuo finansų tvarkymo iki kūrybiškumo atradimo savyje. Sužinojau, kad kūrybingai mes gimstame, o ne mokomės tokiais būti, nes laikui bėgant kūrybiškumas blėsta. Patiko išgirsti įdomių faktų apie paveikslą  „Mona Liza“: populiarumas išaugo tik po jos vagystės. Renginys suteikė pasitikėjimo savimi, motyvacijos ateičiai.“

Anastasija : „pirma pamoka „ Ekonomika ir finansai“. Mokytojai –ekonomikos vadovėlio autorė  Marija Vyšniauskaitė ir buvusi ministrė Ingrida Šimonytė,  diskusiją vedė  Andrius Tapinas. Joje buvo kalbama, kaip žmogui reikia taupyti, kiek galima išlaidauti. Fizikos pamoką vedė suomių mokytojai: darė visokius eksperimentus, bandymus kurie išties buvo įspūdingi. Kūrybiškumo pamoka paliko žinutę, kad žmogus kūrybiškiausias yra sulaukęs  4 metų. Na, o muzikos pamokoje patiko M.  Mikutavičiaus mintys apie muzikinių gebėjimų žmones.“

Rugilė: „ iš šios dienos išsinešu daug žinių, gerų patarimų, informacijos, kuria pasinaudosiu. Patiko istorijos, fizikos, ekonomikos pamokos. Įsiminė A. Bumblausko istorijos pamokoje ištarta frazė: „jei žinote 3 datas, tai istoriją mokate.“ Fizikos pamokoje pamačiau, kaip lengvai galima išgauti garsą. Ekonomikos pamokoje klausydama prisiminiau, kaip mokykloje profesijų dienos pamokoje bankininkas Rytis pasakojo apie taupymą, investavimą. Norėčiau ir kitąmet dalyvauti tokiame renginyje. „

Dėkojame klasės vadovei J. Joneliūnei  už galimybę dalyvauti šiame renginyje.

8b klasės mokinės Augustė, Lukrecija, Rugilė, Anastasija

DABAR NARŠO

Svetainėje lankosi 61 svečias ir nėra prisijungusių narių

LANKYTOJAI