• 8.JPG
  • 6.jpg
  • 7.png
  • 4.jpg
  • 1.jpg
  • 3.jpg
  • 2.JPG
  • 9.JPG

Matematikos ir jaunojo tyrėjo diena

Kovo 15 dieną pradinių klasių mokinukams buvo organizuojama Matematikos ir jaunojo tyrėjo diena.Kaip ir kasmet pirmiausia vyko matematikos „Kengūros“ konkursas. Šiam konkursui mokiniai labai atsakingai ruošėsi. Po  to kiekviena klasė vyko į mokyklos biologijos kabinetą ir pasijuto tikrais jaunaisiais tyrėjais. Šio užsiėmimo tikslas susipažinti su mikroskopu, išmokti juo naudotis ir taip pat susipažinti su moksliniais tyrinėjimais.

Tik įžengus į biologijos kabinetą mus pasitiko mieloji biologijos mokytoja Janina Krutkevičienė. Ji atsakingai susodino vaikučius, paaiškino kaip elgtis su mikroskopu ir supažindino ką reikės tyrinėti. O tyrinėti reikėjo mums puikiai pažįstamos daržovės svogūno lukštą, luobelę. Kai visa tai apžiūrėjome ir aptarėme, laukėme kitos užduoties. O kita užduotis buvo pažiūrėti iš arti su 3D akiniais kaip atrodo augalo lapai, stiebas, žiedas, kaip jie maitinasi. Taip pat nepamiršo parodyti ir palyginti kaip dirba mūsų širdelė. Užsiėmimas buvo labai įdomus ir labai greitai prabėgo. Į namus grįžome daug sužinoję ir puikiai nusiteikę.

Užsiėmime buvo 1cd kl., 2 bc kl., 3 cd kl., 4ab kl.

2c klasės mokytoja Z.Genevičienė.

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

Baneris Eurofondas

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

niekorimto logo 1534752255p 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    smm     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    
Augu pats    lms     LITNET mokykloms     Mukis     NEC      Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100