• P1013945.JPG
  • P1018109.JPG
  • P1018103.JPG
l

svetaineiBalandžio 19 d. Kaišiadorių A.Brazausko gimnazijoje praūžė kasmetinis mišrių komandų (berniukų ir mergaičių) tinklinio turnyras A. Brazausko gimnazijos taurei laimėti, kur savo jėgas išmėgino šešios komandos: A.Brazausko gimnazijos 1-oji komanda, A.Brazausko gimnazijos 2-oji komanda, Vievio gimnazijos komanda, Elektrėnų Versmės gimnazijos komanda, Žiežmarių gimnazijos komanda ir V. Giržado progimnazijos komanda. Giržadukams tai buvo pirmas rimtas iššūkis išmėginanat savo jėgas tinklinio varžybose. Taip pat reiktų paminėti, kad mūsų mokyklos mokiniai buvo patys jauniausi viso turnyro dalyviai.

Pirmose varžybose V. Giržado progimnazijos mokiniai susirėmė su A.Brazausko gimnazijos komanda ir po atkaklios kovos turėjo pripažinti vyresnių varžovų pranašumą. Antros varžybos taip pat turėjo būti sunkios, nes teko išbandyti jėgas prieš Žiežmarių gimnazijos vienoliktokus ir dvyliktokus, tačiau apšilę kojas ir atsikratę startinio jaudulio mūsų mokyklos mokiniai parodė, kad svarbu ne ūgis, o smūgis ir įveikė gimnazistus iš Žiežmarių. Tai lėmė, kad Giržadukai jau pirmame savo dalyvaujamame turnyre turėjo žaisti mažajame finale.

Nors varžybose dėl trečios vietos stipriai pasipriešinti prieš vyresnius ir gilias tradicijas puoselėjančius varžovus iš Vievio nepavyko, tačiau buvo pasisemta didžiulės patirties, nestokota geros nuotaikos ir iškovota garbinga ketvirta vieta.

Mūsų mokyklai šiame turnyre garbingai atstovavo Matas Šimonis (8B) (išrinktas naudingiausiu komandos žaidėju), Mario Sordo (7C), Lukas Morkūnas (7C), Ignas Lubas (7C), Karolis Kurgonas (7A), Marija Morozaitė (7A), Miglė Jasiūnaitė (7D), Ignė Urmilevičiūtė (7A), Neilė Antanavičiūtė (8A), Dija Paškauskaitė (7A).

Tinklinio treniruotės V. Giržado progimnazijoje vyksta pirmadieniais  16:00 val. ir penktadieniais 14:00 val. Mielai kviečiame prisijungti. Kreiptis į kūno kultūros mokytoją J.Kursevičių.

Kūno kultūros mokytojas Justinas Kursevičius

MOKINIAMS IR TĖVAMS