• P1014177.JPG
  • P1018112.JPG
  • P1014170.JPG
  • P1013940.JPG

Jau šiemet, t.y. 2018 metais, 2d klasė dalyvavo LRT skelbtame „Patriotiškiausios klasės” konkurse, skirtame Lietuvos šimtmečiui paminėti. Dalyvių buvo iš įvairiausių Lietuvos mokyklų ir nors nelaimėjome, bet tikrai galime didžiuotis mums skirtais arti 300 balsų bei prisiminimui likusiu puikiu „filmuku”. Šis konkursas paskatino filmukais įamžinti ir kitus įsimintinus renginius iš klasės gyvenimo.

Štai kovo mėnesį, minėdami kovo 11 dieną, vaikai turėjo jiems labai didelį įspūdį palikusių svečių - kareivių! Jie savo veiklos pristatymui buvo taip gerai pasiruošę, kad ne tik supažindino vaikus su kariuomenės istorija ir kareivio amunicija dabar ir prieš daugybę metų, bet klasės viduryje kartu su vaikais statė palapinę ir net čia pat gamino kareivišką košę. Klasės viduryje virė arbatą ir ragavo maisto davinį, kurį kareiviai gauna išvykdami į pratybas.

Na ir galiausiai gegužės 7 dieną po sekmadienį minėtos Mamų dienos šie mylintys, besimokantys pažinti savo ir kitų emocijas, nuoširdūs vaikai sukvietė savo mamas į klasę. Čia, mokytojos padedami, paruošė labai jautrią šventė, tarė nuostabiausius žodžius savo mamytėms ir ne vieną iš jų net privertė nubraukti jautrią džiaugsmo ir meilės pripildytą ašarą.

Ačiū mokytojai, Zitai Kolupailiene, už skatinimą dalyvauti įvairiuose konkursuose, už įsimintinus svečius, už daugybę nuostabių idėjų, kurias įgyvendina vaikai, ir vaikams, kurie nuoširdžiai stengiasi padaryti viską kuo geriau :)

2d klasės mokinės mama

DABAR NARŠO