• P1013940.JPG
  • P1018103.JPG
  • P1013945.JPG
  • P1018112.JPG

Sveiki. Skelbiama visiems Žygeiviams, t.y. tėveliams ir vaikams:

1. Žygio pradžia - 9.00 mokykloje.
Iš jos visi kartu išvykstame į tašką A automobiliais. Kryptis - PR, atstumas - 8 km, trukmė - 19 minučių.
2. Dislokacijos vieta - miškinga vietovė. Žygio įsakymas (pareigos, būrių sudėtis, pradinė užduotis) bus paskelbtas taške A.
3. Užduotis: saugiai įveikti maršrutą (atstumas saugumo tikslais neskelbiamas) nuo išsiskyrimo vietos iki susitikimo taško.
4. Maršrute atlikti - įvykdyti po 10 užduočių. Konkrečios užduotys bus išduotos tarpiniuose taškuose.
5. Žygio pabaiga - susitikimo vietoje 12.55 valanda.
13.15 būsim mokykloje.
6. Ekipuotė:
a) turėti savo mylimą puodelį ir šaukštą (saugom gamtą, tad imam tik tai, kas jos neteršia, t.y. ne vienkartiniai indai);
b) sportiniai, nevaržantys judesių drabužiai (ryte numatoma apie 18 C, dienos metu bus apie 25C). 100 % žygio bus pavėsingais takais - karšta nebus; patogi avalynė (sausi miško keliukai);
c) galvos apdangalai (geriausiai tinka skarelės - tiek berniukams, tiek mergaitėms);
d) priemonės nuo uodų, erkių.
7. Tėveliams - į žygį galima paimti negausiai maisto ir gėrimų žygeiviams.
  Tokį laišką gavome iš LK KASP Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės kuopos kario savanorio Gintaro Glodenio.
Užduotis kartu su tėveliais įvykdėme pagal numatytą planą. Pritaikėme teorines žinias praktikoje. Apie bites, skruzdėles ir gamtos saugojimą kalbėjome. Vaišinomės kareiviška koše ir visu kitu kario dienos maisto  daviniu (šokoladu, riešutais...).
Labiausiai patikusi užduotis, šaudymas į taikinį, vykdyta saugiai ir atsakingai.
Žavimės karių savanorių Eligijaus ir Lauryno santykiu su vaikai. Nuoširdžiai jiems dėkojame. Gerbiamas Gintaras Glodenis tėvelių buvo įvertintas kaip aukšto pilotažo karys bei žmogus.
  Dėkoju kariams savanoriams bei sielai ir organizatoriui Gintarui. Dėkoju Dovydo, Irūnos, Pijaus, Jono, Juliaus tėčiams. Ugnės, Tomos, Raigardo mamytėms.
  Neišdildomi įspūdžiai trečiokus palydėjo į vasarą.

Zita Kolupailienė, 3 d klasės mokytoja

MOKINIAMS IR TĖVAMS