• P1014170.JPG
  • P1018103.JPG
  • P1018112.JPG
  • P1013940.JPG
  • P1018113.JPG
  • P1014175.JPG
  • P1018106.JPG
  • P1013945.JPG
  • P1018109.JPG
  • P1018108.JPG
  • P1014177.JPG
l

 

  Kol pasirodys šventės dalyviai, ketvirtokai, grožimės puikiais gėlių žiedais, kuriais salę papuošė technologijų mokytojos Rasa Vilimienė ir Rima Čepulienė.
  Į saulės nutviekstą salę vieni paskui kitus sueina ketvirtokai, jų tėveliai, pirmosios mokytojos, klasių auklėtojos bei administracija.
  Scenoje pasirodo trečiokai. Jie vasariškai nusiteikę „išsiveš“ paspirtukais gražiausias vaikystės dienas, kurias vaikai praleido besimokydami pradinėse klasėse. Prie ketvirtoko mamos Neringos Lazauskienės glaudžiasi renginio vedančioji Saulė ir klausia, ar užaugo vaikai? Ji pasako, kad, kaip gražiai iš sėklelės išauga gėlytė, taip gražiai ir vaikai auga, kuriuos į gyvenimą veda pirmosios mokytojos.
  Mokyklos išmintis, direktorė Jolita Morkūnaitė,  žino, kokie vaikai mokykloje užauga ir kokie mokytojai juos užaugina. Žino ir direktorės pavaduotoja Aušra Kudrevičienė. Jos įteikia Garbės raštus pirmosioms mokytojoms bei puikiai besimokantiems mokiniams.
  Skaudus momentas, kai mokytojas, kurios buvo geros, išradingos, mylinčios ir kūrybingos, keičia klasių auklėtojos. Ne visų mokytojų jaudulį galėjo paslėpti gėlių puokštės, skirtos atsisveikinimui. Auklėtojos buvo pasitiktos gėlių puokštėmis, nes jos pakeis taip mylėtas pirmąsias mokytojas.
  Laikrodis tiksi, laikas nestovi vietoje... Reikia eiti. Paskutinis iš keturių Margaritos Rainienės mokinių atliktų šokių  leidžia suprasti ketvirtokams, kad atėjo kitas gyvenimo ir mokymosi etapas. Rytė, Irūna Ž., Irūna K., Saulė, Paulina, Matas M., Vestina, Eiviltė ir Gabrielė paskutinį kartą paspirtukais išvažiuoja į sceną ir leidžia lėktuvėlius (taip simbolizuoja naują skrydį į ateitį) ir palinki SĖKMĖS jau būsimiems penktokams.
                                                      Renginio organizatorės trečiokų mokytojos Zita K., Danutė ir Jūratė Š.
Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

MOKINIAMS IR TĖVAMS

l

DABAR NARŠO

Dabar svetainėje 413 svečių ir narių nėra

Baneris Eurofondas

Olw

IPU logotipas horizontalus 1

 

 

 

  

 

niekorimto logo 1534752255p

 

 

    smm     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    
Augu pats    lms     LITNET mokykloms     Mukis     NEC      Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100