• P1018113.JPG
  • P1018112.JPG
  • P1018106.JPG
  • P1014170.JPG
  • P1014177.JPG
  • P1013940.JPG
  • P1013945.JPG
  • P1018109.JPG
  • P1018108.JPG
  • P1014175.JPG
  • P1018103.JPG

Lyja. Kasdien vis lyja... O kai dviem mokykliniais autobusiukais išriedėjome susipažinti su nedideliu mūsų rajono žemės lopinėliu, rudeniškai šilta saulytė lydėjo antrokus visą pusdienį, išryškindama gražią rajono gamtą. 

Kopėme į Maisiejūnų piliakalnį. Grožėjomės plačia Strėvos upe. Sužinojome, kad ant šios upės ledo vyko lietuvių mūšis su kryžiuočiais. O kiek laiptelių iki Lašinių piliakalnio viršūnės, sužinojome tik ją pasiekę...„Gyvas kalnas“ Stebeikiuose - tai didelė ūkininkų sodyba. Ten mus pasitiko ūkio šeimininkai. Jie noriai lydėjo vaikus prie savo augintinių. Poniai, avys, triušiai, balandžiai, vištytės, kalakutai, antys.... Daug emocijų juos palaikius, paglosčius, pašėrus, pakalbinus!

Kalvių bendruomenės namuose ant didelio apvalaus stalo jau garavo arbata. Savo karpinius išsidėliojusi ir mokyti vaikus karpyti pasiruošusi laukė tautodailininkė Vlada Gataveckienė. Visus vaikus ji išmokė karpyti užuolaidėles. Smagu buvo, nes visiems pavyko! Po darbo tautodailininkė vaikus palydėjo į bažnyčią, kurią atrakino dideliu raktu. Po užraktu slėpėsi apvalus paslaptingas pastatas. O paslaptis - tautodailininkės rankose. Ji išvyniojo savo rankomis siuvinėtą šventą paveikslą. Kelionę užbaigėme prie Kalvių ežero. Nors paplūdimys jau „ilsėjosi“, bet vaikų krykštavimas žaidimų aikštelėje, renginių scenoje ir tinklinio aikštelėje jį „pažadino“. Geros nuotaikos buvo daug!

Visos ekskursijos metu su antrokais ir jų tėveliais buvo ir įdomiai pasakojo apie lankytas vietas Turizmo, verslo ir informacijos centro turizmo vadybininkas Aurelijus Balčiūnas. Ačiū Jam.

Rajono žemės lopinėliu grožėjosi ir kartu su vaikais vykusios mamytės. Jų buvo net 10! „Reikia pradėti keliauti nuo rajono apylinkių. Čia arti ir gražu! Kiek daug ir mes sužinojome…”, - tokie įspūdžiai nuskambėjo iš mamyčių lūpų.

Keliausime!

Zita Kolupailienė, 2 d klasės mokytoja

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

l

DABAR NARŠO

Dabar svetainėje 79 svečiai ir narių nėra

IPU logotipas horizontalus 1

Olw

    smm     Kaišiadorių rajono savivaldybė     Draugiškas internetas     Augu pats     lms     LITNET mokykloms     Mukis     NEC     saziningumo    Eco Schools logo 100