• P1013940.JPG
  • P1018109.JPG
  • P1014177.JPG
  • P1018112.JPG
  • P1013945.JPG
  • P1018103.JPG
  • P1018106.JPG
  • P1018108.JPG
  • P1014175.JPG
  • P1014170.JPG
  • P1018113.JPG
Įgyvendinant Kaišiadorių veiklaus jaunimo asociacijos jaunimo užimtumo ir laisvalaikio organizavimo projektą „Laimėk gerą laiką“, spalio 25 dieną, trečiadienį prieš mokinių rudens atostogas, mokyklos mokinių aktyvo klubo 7 – 8 klasių nariai buvo pakviesti į susitikimą su socialinio projekto „Krepšinio galia“ vadovu Arminu Vareika. Arminas atvyko iš Vilniaus pabendrauti su jaunaisiais mokyklos lyderiais, norėdamas jiems papasakoti savo sėkmės istoriją. Apie tai, kaip reikia gyventi ir nepaisant visų aplinkinių norų ar patarimų, nepaisant ne visai palankiai susiklostančių gyvenimo aplinkybių, siekti to, ko iš tikrųjų nori, nes tik darydamas tai, ką labiausiai mėgsti ir geriausiai sugebi, būsi laimingas.

 „Esu Arminas, iš Pumpėnų“ – tokiu sakiniu susitikimą pradėjo svečias. Dvidešimt penkerių metų jaunuolis iš kaimo šiandien yra didžiausios Lietuvoje krepšinio mokyklos „Sostinės krepšinio mokykla“ direktoriaus pavaduotojas, socialinio projekto „Krepšinio galia“ vadovas bei įvairių kitų socialinių akcijų puoselėtojas bei entuziastas. O viskas prasidėjo nuo pat mažens - Arminas labai norėjo tapti krepšininku. Jis pasakojo, kad gyveno kaime, todėl norėdamas lankyti rimtas treniruotes, turėjo kasdien važinėti ne vieną dešimtį kilometrų. Arminas krepšininko karjeros nepadarė, tačiau užsispyrimas ir tikslo siekimas nenuėjo perniek: Arminas vadovauja didelei krepšinio trenerių komandai, bendrauja su garsiausiais krepšininkais Lietuvoje, socialinių projektų tikslais bendradarbiauja su Lietuvos Respublikos prezidente Dalia Grybauskaite, prezidentu Valdu Adamkumi, lankosi įvairiose užsienio šalyse. „Esu vaikinas, kuris nuo mažens aiškiai žinojo, ko nori, ir visada to atkakliai siekė, nepaisant ne visai palankių aplinkybių. Tik atkaklus judėjimas tikslo link atvedė mane ten, kur esu dabar, supažindino su tais žmonėmis, kurie mane supa, pateikė tokių gyvenimo pasiūlymų, kuriais turėjau progą pasinaudoti.“

Naudotis visomis gyvenimo galimybėmis Arminas siūlė ir mokiniams, ragino juos negyventi tik „šiaip sau“, neeikvoti savo laiko, o pasinaudoti ir iš susiklosčiusios situacijos išpešti viską, kas tik įmanoma. Taip pat jis kvietė moksleivius dalintis, dalintis viskuo: žiniomis, gebėjimais, draugyste, savo laiku, geru žodžiu, maistu... Nes kitu atveju, anot Armino, „jokios naudos iš to, ką tu turi.“

Daug gražių minčių ir idėjų išsakė svečias. Mačiau, kaip susidomėję klausėsi mokiniai. Ir aš pati stovėjau ir klausiau susižavėjusi. Kaip visgi gerai, kai yra aplinkui tokių žmonių, kurie ne tik daro pasaulį gražesnį, bet dar ir geriems darbams įkvepia augantį jaunimą.

Psichologė Aida Rakauskienė

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

l

DABAR NARŠO

Dabar svetainėje vienas svečias ir narių nėra

IPU logotipas horizontalus 1

Olw

    smm     Kaišiadorių rajono savivaldybė     Draugiškas internetas     Augu pats     lms     LITNET mokykloms     Mukis     NEC     saziningumo    Eco Schools logo 100