Spausdinti
Peržiūros: 6353

DARBO LAIKAS

Paukštininkų g. 5

Pirmadienis - penktadienis 8.00 – 16.30

Bibliotekininkės 

Kristina Putnikienė            Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.     

Lina Sasevičienė               Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Gedimino g. 38

Pirmadienis - penktadienis 8.30 - 15.00

Bibliotekininkė

Rasa Rimkuvienė             Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Girelės g.41

Pirmadienis- penktadienis 8.30 - 12.30

Audronė Janonienė         Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

SKAITYKLA

PERIODIKOS SKAITYKLA

Plintant modernioms komunikacijoms, daugėja internetinių leidinių, tačiau vis tiek mes negalime įsivaizduoti savo gyvenimo be spausdintinių laikraščių ir žurnalų. Progimnazijos bibliotekoje šiuos leidinius  noriai skaito ne tik mokiniai, bet ir jų tėveliai, mokytojai, administracija, kiti darbuotojai. Mes ne tik skaitome, bet ir patys skelbiame informaciją rajono bei respublikos spaudoje. Šioje skaitykloje mokiniai turi galimybę ne tik mokytis, bet ir praleisti laisvalaikį. Šaškių žaidimas tapo toks populiarus progimnazijoje, kad kiekvienais metais rengiame tarpklasinius šaškių turnyrus.
Periodikos skaitykloje eksponuojamos mokinių, tėvelių, senelių darbų parodos. Šioje skaitykloje įrengta 20 darbo vietų.

Šiais metais progimnazijos biblioteka prenumeruoja šiuos leidinius:

Žurnalai

Psichologija Tau

Gimtasis žodis
Naminukas
Flintas
Bitutė
Laimiukas
Lututė
Keturi ratai
Rankdarbiai plius visažinis
Rubinaitis
Sodo spalvos ir augalų 
Žvirblių takas

Laikraščiai

Kaišiadorių aidai
Atspindžiai

 METODINĖ SKAITYKLA

Tai darbo ir poilsio vieta mokytojams. Skaitykloje įrengtos 5 kompiuterizuotos darbo vietos su interneto prieiga, daugiafunkcinis kopijavimo aparatas,  spintos, skirtos metodinei literatūrai. Šioje skaitykloje mokytojai gali ne tik dirbti, bet ir pasimėgauti kavos puodeliu ant minkštos poilsio dalies.

 TYLIOJI SKAITYKLA

Ši skaitykla vadinama tyliąja, nes ji skirta rimtam darbui nusiteikusiems mokiniams. Joje mokiniai ruošia pamokas, skaito, rengia projektinius darbus. Taip pat joje vyksta pamokos. Skaitykloje galima naudotis projektoriumi, nešiojamu kompiuteriu, dokumentų skaitymo kamera, informaciniais leidiniais, įvairiais teminiais segtuvais, enciklopedijomis, žodynais, žinynais, kartografiniais leidiniais, garsiniais-regimaisiais ir elektroniniais dokumentais. Joje rengiamos parodos, konkursai, susitikimai, minimos rašytojų, įžymių žmonių sukaktys, vyksta seminarai,  priimami progimnazijos svečiai. Šioje skaitykloje yra 30 darbo vietų.

INTERNETO SKAITYKLA

Tai šalia bibliotekos moderniai įrengta, kvepianti naujais baldais ir kompiuteriais interneto skaitykla. Visas skaitykloje esantis inventorius įsigytas iš projekto „Bendrojo lavinimo mokyklų bibliotekų modernizavimas“ lėšų. Tai pati gražiausia ir populiariausia bibliotekos patalpa. Joje mokinių laukia 30 kompiuterizuotų darbo vietų, projektorius, daugiafunkcinis kopijavimo aparatas. Šioje patalpoje vyksta integruotos pamokos, ugdymas karjerai.

VADOVĖLIŲ SAUGYKLA

Šioje patalpoje sudėti tik vadovėliai.  Progimnazijos mokiniai vadovėliais aprūpinami nemokamai. Jei mokiniai nori rašyti į vadovėlius, juos perka patys. Vadovėlių fondą sudaro 1-8 klasių 20 869 egz. vadovėlių. Vadovėlių pirkimas derinamas su metodinių grupių vadovais, progimnazijos direktoriumi. Vadovėlius 1-4 klasių mokiniaims paima mokytojos, o 5-8 klasių mokiniai pasiima patys iš vadovėlių fondo.

 

ABONEMENTAS

Mūsų mažiesiems skaitytojams šis pavadinimas nelabai žinomas, jie šią patalpą vadina "knygelių fondu". Šioje patalpoje daugiausia lankosi didieji progimnazijos skaitytojai, kuriems knyga yra svarbiau už kompiuterį. Čia galima pasiimti knygą, užsirašyti skaitytojo kortelėje ir neštis į namus. Perskaitytas knygas rekomenduojama grąžinti į biblioteką per 30 dienų.

DOKUMENTAI 

Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos bibliotekos nuostatai

Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos naudojimosi biblioteka taisyklės

Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos bibliotekininko pareigybės aprašas