Skaitymas gali tapti patrauklia ir įdomia veikla, nes galima skaityti knygą ir kitaip – netradicinėje aplinkoje, kartu su šeima, draugais ir savo  namų augintiniais.
Sausio mėnesį progimnazijos bibliotekos 1-4 klasių mokiniams organizuotame konkurse „Skaitau kitaip“ dalyvavo 37 mokiniai ir jų šeimos nariai.  Viso konkursui buvo pateikti 48 foto darbai. Visi mokinių ir tėvelių atsiųsti darbai sužavėjo konkurso komisiją, kurią sudarė: dailės ir technologijų mokytoja Rima Čepulienė, pradinių klasių mokytoja Loreta Statkutė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aušra Kudrevičienė ir bibliotekininkė Rasa Rimkuvienė.

Komisijai teko labai sunkus darbas - atrinkti 5 įspūdingiausius „skaitymo kitaip“ epizodus, kadangi visi darbai buvo individualiai nuostabūs, išskirtiniai, įdomūs. Bet konkursas yra konkursas...
Komisijos sprendimu išrinktos 5 nominacijos, kurias laimėjo:
 „Įdomiausias kadras“ - 4a klasės mokinys MATAS VENSKUS;
„Nuoširdžiausias kadras“ – PUG2 mokinys DANIELIUS BUTKUS;
„Originaliausias kadras“ – IUG mokinys SKAJUS KAUNIETIS;
„Pagautas kadras“ – 2d klasės mokinė KOTRYNA KULBICKAITĖ;
„Gili mintis“ – 3b klasės mokinė ADELĖ TOKAREVAITĖ.

Dėkojame visiems dalyvavusiems, siunčiame jiems nuotolines padėkas. Konkurso laimėtojams tikri diplomai ir dovana -  knyga bus įteikta, kai sugrįš į mokyklą. Linkime skaityti...

Kviečiame visus pasigrožėti ir pasinaudoti  mūsų mokinių gerąja patirtimi, kaip galima knygas „Skaityti kitaip“.

Bibliotekininkė Rasa Rimkuvienė