• 1.jpg
  • 7.png
  • 6.jpg
  • 4.jpg
  • 8.JPG
  • 2.JPG
  • 3.jpg
  • 9.JPG

 
Skaityti ir taip prisiminti mažus kasdienybės malonumus, puslapiuose susitikti naujų pažįstamų, keliauti virtualiai – šito negali atimti nei karantinas, nei pandemija. Kaip ir noro dalyvauti renginiuose, kuriuose susitinka visi, neabejingi knygoms.Todėl vasario 22–28 dienomis knygų leidyklos kviečia į virtualią knygų šventę „Nerkime į knygas - jose atsiveria pasaulis“!

Visą savaitę vyks diskusijos apie literatūrą, bus galimybė virtualiai dalyvauti itin laukiamuose lietuvių ir užsienio autorių kūrinių pristatymuose, pokalbiuose ir diskusijose, skaitymuose bei kituose įdomiuose renginiuose. O kur dar kultūrinės instaliacijos, pokalbiai su užsienio autoriais ir kitos staigmenos! „Knygų savaitė“ – įkvėpimo, susitikimų ir žinių pilna savaitė visiems skaitantiems, rašantiems ir mylintiems knygas.
Detalesnė informacija ir savaitės renginių programa https://www.knygusavaite.lt/ 
                                                                                                                                            Bibliotekininkė Lina Sasevičienė
 
 
Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100