Skaityti ir taip prisiminti mažus kasdienybės malonumus, puslapiuose susitikti naujų pažįstamų, keliauti virtualiai – šito negali atimti nei karantinas, nei pandemija. Kaip ir noro dalyvauti renginiuose, kuriuose susitinka visi, neabejingi knygoms.Todėl vasario 22–28 dienomis knygų leidyklos kviečia į virtualią knygų šventę „Nerkime į knygas - jose atsiveria pasaulis“!

Visą savaitę vyks diskusijos apie literatūrą, bus galimybė virtualiai dalyvauti itin laukiamuose lietuvių ir užsienio autorių kūrinių pristatymuose, pokalbiuose ir diskusijose, skaitymuose bei kituose įdomiuose renginiuose. O kur dar kultūrinės instaliacijos, pokalbiai su užsienio autoriais ir kitos staigmenos! „Knygų savaitė“ – įkvėpimo, susitikimų ir žinių pilna savaitė visiems skaitantiems, rašantiems ir mylintiems knygas.
Detalesnė informacija ir savaitės renginių programa https://www.knygusavaite.lt/
                                                                                                                                            Bibliotekininkė Lina Sasevičienė