• 2.JPG
  • 3.jpg
  • 9.JPG
  • 1.jpg
  • 7.png
  • 6.jpg
  • 4.jpg
  • 8.JPG

Kovo 11-osios – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti progimnazijos biblioteka 4-tų klasių šeimas pakvietė dalyvauti nuotolinėje viktorinoje „AŠ ESU LIETUVIS“. Viktorinoje turėjo galimybę dalyvauti  4-tokai, jų tėvai/globėjai, mokytojos. Dalyvių laukė 31 klausimas apie Lietuvos istoriją, žymias vietas, žmones, miestus, gamtą, mokslą.
Tikriausiai netikėčiausias klausimas buvo ,,Kiek kainuoja lietuviškas pasas asmenims iki 18 metų?“ Manau, kad ne kiekvienas žino! O jis kainuoja 21,50 eur. O kuris vienas iš seniausių miestų buvo vadinamas Memeliu? Tai kuris gi akmuo Lietuvoje didžiausias Puntuko ar Barstyčių? Kodėl išnyko pajūryje esantis Karvaičių kaimas? Ar todėl, kad išnyko karvės, o gal todėl, kad jį užpustė smėlis? O ką tarpukario Lietuvoje dirbo burmistrai, ir kaip vadinami dabar šias pareigas einantys žmonės? Ir dar daugelį kitų įdomių klausimų teko įveikti viktorinos dalyviams. O jų buvo net 73. Smagu, kad mokiniams į pagalbą žengė ir mamos, tėčiai, globėjai, mokytojos. Tikiuosi, kad ši šeimyninė viktorina ne tik patikrino jau turimas žinias apie mūsų šalį, bet suteikė ir naujų...
Na, o kokia viktorina be nugalėtojų?
Aktyviausia viktorinoje buvo 4e klasės bendruomenė. Jie surinko 307 831 tašką ir tapo lyderiais.
Antri – su 206 651 surinktu tašku buvo 4a klasės bendruomenė.
Aktyvumu mažai nusileidę rezultatu 152 337 treti buvo 4b klasė.
100 proc. į visus klausimus atsakė:
4a klasės mokinė Paulina Žilinskaitė su mama, 4a klasės mokinys Irmantas Kmelnickas ir mama.
Puikiai (90 proc.)  sekėsi 4e klasės mokiniams Ignui, Danui ir Evitai.
Manau, kad kiekvienas dalyvavęs viktorinoje gali sau ir kitiems pasakyti: „AŠ ESU LIETUVIS“.
Bibliotekininkė Rasa
Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100