Spausdinti
Peržiūros: 665

Gegužės 3–7 d. mokyklos ir šeimos yra kviečiamos į virtualią vaikų ir paauglių literatūros savaitę! Antrus metus organizuojamas renginys šiemet skiriamas dviem svarbioms progoms – gegužės 7 dieną minimai Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai bei gegužės mėnesiui, kuris tradiciškai laikomas poezijos mėnesiu. Šventinės savaitės metu bus surengta 10 nemokamų renginių, kurių metu vaikai ir paaugliai galės virtualiai susitikti su poetais, rašytojais, kultūros, meno bei švietimo pasaulio žmonėmis. Kiekvieną dieną 10 val. vyks literatūrinės edukacijos mokykloms „Be cenzūros“, o vakarais nuo 19 val. šeimos su vaikais kviečiamos į jaukius ir smagius pokalbius su ryškiausiais pastarųjų kelerių metų vaikų poezijos kūrėjais.


POEZIJOS VAKARAI VISAI ŠEIMAI

Prie susitikimų galite prisijungti per „Zoom“ nuorodą arba stebėti tiesiogines transliacijas IBBY Lietuvos skyriaus ir Vaikų žemės „Facebook“ paskyrose.

BE CENZŪROS: LITERATŪRINĖS EDUKACIJOS

Programą atsisiųsti galite čia.

Iš anksto įrašytų edukacijų premjeros gegužės 3–7 dienomis 10 val. vyks renginio informacinio partnerio portale www.lrt.lt. Vienos edukacijos trukmė - 30 min. Spauskite https://www.lrt.lt/mediateka/projektai/knygos

Virtualią vaikų ir paauglių literatūros savaitę organizuoja Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyrius ir literatūros pažinimo programa vaikams ir paaugliams „Vaikų žemė“ kartu su parneriu „Lietuva skaito“ ir VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“. Projektą remia Lietuvos kultūros taryba. Informacinis partneris – portalas LRT.LT.

Informaciją pateikė bibliotekininkė Lina Sasevičienė