• 7.png
  • 6.jpg
  • 2.JPG
  • 4.jpg
  • 8.JPG
  • 1.jpg
  • 9.JPG
  • 3.jpg

Lietuvių tauta, prieš daugelį amžių sukūrusi Lietuvos valstybę, jos teisinius pamatus grindusi Lietuvos Statutais ir Lietuvos Respublikos konstitucijomis, šimtmečius gynusi savo laisvę, išsaugojo savo gimtąją kalbą, raštą, papročius, o XX a. pab. atgimusi Lietuvos valstybė, piliečių valia priėmė ir paskelbė 1992 m. spalio 25 d. Konstituciją.
 Minėdami Konstitucijos dieną, 5 klasių mokiniai dalyvavo integruotoje bibliotekos ir istorijos pamokoje „Spalio 25-oji – LR Konstitucijos diena“. Susipažino su pagrindinio šalies įstatymo raida, svarbiausiais straipsniais,  dalyvavo Kahoot žaidime, kurį vedė bibliotekininkė R. Rimkuvienė.  Norintys pasitikrinti Konstitucijos žinias galėjo dalyvauti nuotoliniame Konstitucijos egzamine ir atsakyti į 20 klausimų. Smagiai praleidę laiką, papildę savo žinias apie pagrindinį šalies įstatymą, mokiniai ketino įsimintiniausius klausimus užduoti ir tėvams namuose.
  Būkime tikri Lietuvos piliečiai, mylintys savo šalį ir norintys dar geriau išmanyti pagrindinį Lietuvos įstatymą – Konstituciją.
                                                                                                                                          Istorijos mokytojos
Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100