Gerbiami tėveliai,
Informuojame, kad spalio 26 d. 18.00 val. nuotoliniu būdu ZOOM platformoje vyks Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos Tėvų komiteto posėdis. Jame turėtų dalyvauti į komitetą išrinkti klasių / grupių atstovai. Posėdžio metu numatyta svarstyti šiuos klausimus:
1.     Tėvų komiteto pirmininko ir Tarybos veiklos 2020-2021 m. m. periodu pristatymas.
2.     Naujo Tėvų komiteto pirmininko rinkimai.
3.     Tėvų komiteto atstovo (iš Kaišiadorių bendruomenės) į Progimnazijos tarybą rinkimai.
4.     Mokinių spintelių, Paukštininkų g. 5 pastate, nuomos / perdavimo klausimas.
5.     Tėvų bendruomenės siūlymai Progimnazijos strateginiam ir veiklos planams.
6.     Situacija dėl progimnazijos patyčių prevencijos programos.
7.     Kiti aktualūs klausimai.
Spalio 26 d. 18.00 prašome jungtis į posėdį naudojant nuorodą ir prisijungimo duomenis, kuriuos klasių atstovai gavo į asmeninį elektroninį paštą. Jeigu  nuorodos ir prisijungimo duomenų negavote, prašome parašyti elektroninį laišką šiuo adresu – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
                                                                                                                                              Progimnazijos tėvų komitetas