Jaukumas, šiluma, ramybė, susikaupimas, šventinė muzika ir  poezija - tai patyrimai iš gruodžio 12 d. įvykusio Advento vakaro progimnazijoje.

Kelerius metus tradiciškai prieš gražiausias metų šventes pasiklausyti kalėdinių giesmių, gražios ir ramios muzikos progimnazijos bendruomenę kviečia mokinių modernaus folkloro ansamblis ,,Čiutyta”, vadovaujamas Česlovo Kriščiūno.

Vakaro svečiai skaitė savo kūrybos ir kitų autorių poeziją. Buvusi šios mokyklos mokinė, dabar Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja Aušra Grigonienė dėkojo bei eiles skyrė gyvenimui ir savo buvusiai lietuvių kalbos mokytojai Marijai Marcevičienei. Romualda Suslavičienė mūsų širdis malonino savo kūrybos esė. Poezijos posmus apie Tėvynę deklamavo skaitovas, poetas, meilę Lietuvai skleidžiantis Gintaras Kublickas.

Laiko tėkmė nenumaldomai vėl priartina mus prie didžiausios ir gražiausios metų šventės - šv. Kalėdų. Kristaus gimimo belaukiant ir jam ruošiantis, turėtume gerai pasvarstyti, kokios vertybės svarbiausios mūsų gyvenime.

Dėkojame vakaro organizatoriams, dalyviams ir svečiams