Siekdama puoselėti Kaišiadorių kraštą, skatindama vaikus domėtis savo krašto kultūros ir gamtos paveldu, progimnazijos bibliotekos bibliotekininkė Rasa Rimkuvienė kasmet organizuoja integruotas pamokas bibliotekoje „Garbė būti kaišiadoriečiu“.  Šiais metais šiose pamokose dalyvavo progimnazijos trečių klasių mokiniai ir jų  mokytojos Renata Sausaitienė, Janina Ignatavičienė, Rūta Dumbliauskienė.
Šių pamokų tikslas - suteikti mokiniams galimybę pademonstruoti turimas žinias apie savo kraštą, jų žmones bei  susipažinti su naujovėmis. Netradicinėje pamokoje ir netradicinėje erdvėje (bibliotekoje) mokiniai ugdo komandinio darbo gebėjimus, lyderystę, geba priimti bendrus sprendimus komandoje, gina komandos garbę. Pamokoje supažindinama su miesto atsiradimo istorija, žymiais objektais, žmonėmis. Mokiniai pamokoje pritaiko  matematines, literatūrines, gamtos  žinias. Turi galimybę pakartoti miesto gatves, įvardinti miesto žymius objektus, prisiminti ir sužinoti mūsų krašte gimusius žymius žmones, garsinančius mūsų krašto vardą.
Pamokos pabaigoje komandos pasveikina geriausias žinias pademonstravusią komandą, nugalėtojams įteikiamos partnerių dovanos, savo nuomones, įspūdžius, refleksiją  įamžina bendrame visų klasių plakate, kuris puošia bibliotekos erdvę.

Bibliotekininkė Rasa