• 4.jpg
  • 8.JPG
  • 6.jpg
  • 2.JPG
  • 3.jpg
  • 9.JPG
  • 1.jpg
  • 7.png

Šių metų vasario 3 dieną progimnazijos Gedimino g. bibliotekoje tęsiant tradicijas prasidėjo mokinių užimtumo pertraukų metu veikla „Kryžiažodžių mūšiai“. Šios veiklos tikslai - mokinių užimtumas, ugdymas lyderystei, tarpusavio bendravimas, rašymo ir skaitymo ugdymas, informacijos paieškos lavinimas, naudojant įvairius informacijos šaltinius (knygas, enciklopedijas, visagalį internetą, pasitelkiant mokytojų, draugų, tėvelių pagalbą). Bibliotekoje užsakomi 3 vaikiški žurnalai vaikams. Juose gausu kryžiažodžių, bet mokiniai po vieną jų nenori spręsti. Išbandėme kitą kryžiažodžių sprendimo metodą - viešą, kuris ir sudomino mokinius.
Visą savaitę, kasdien, o kartais ir kelis kartus per dieną  bibliotekos lentoje mokinių laukdavo vis naujas kryžiažodis. Kryžiažodžių tema  „Viskas apie Lietuvą“ skirta Lietuvos valstybės šventėms. Tai klausimai apie Lietuvos istoriją, miestus ir miestelius, protėvius, kunigaikščius, Lietuvos sostines. Pasibaigus kryžiažodžių mūšiams, skelbiame laimėtojus:
I vieta (26 atsakymai) 3c klasės mokinė ELENA MARIJA,
         II vieta (12 atsakymų) 4e klasės mokiniai MARIUS IR MATAS,
                                                  III vieta (11 atsakymų) 4f klasės mokinys DOVYDAS.
                                                                                                                                        Bibliotekininkė Rasa
Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100