Šių metų vasario 3 dieną progimnazijos Gedimino g. bibliotekoje tęsiant tradicijas prasidėjo mokinių užimtumo pertraukų metu veikla „Kryžiažodžių mūšiai“. Šios veiklos tikslai - mokinių užimtumas, ugdymas lyderystei, tarpusavio bendravimas, rašymo ir skaitymo ugdymas, informacijos paieškos lavinimas, naudojant įvairius informacijos šaltinius (knygas, enciklopedijas, visagalį internetą, pasitelkiant mokytojų, draugų, tėvelių pagalbą). Bibliotekoje užsakomi 3 vaikiški žurnalai vaikams. Juose gausu kryžiažodžių, bet mokiniai po vieną jų nenori spręsti. Išbandėme kitą kryžiažodžių sprendimo metodą - viešą, kuris ir sudomino mokinius.
Visą savaitę, kasdien, o kartais ir kelis kartus per dieną  bibliotekos lentoje mokinių laukdavo vis naujas kryžiažodis. Kryžiažodžių tema  „Viskas apie Lietuvą“ skirta Lietuvos valstybės šventėms. Tai klausimai apie Lietuvos istoriją, miestus ir miestelius, protėvius, kunigaikščius, Lietuvos sostines. Pasibaigus kryžiažodžių mūšiams, skelbiame laimėtojus:
I vieta (26 atsakymai) 3c klasės mokinė ELENA MARIJA,
         II vieta (12 atsakymų) 4e klasės mokiniai MARIUS IR MATAS,
                                                  III vieta (11 atsakymų) 4f klasės mokinys DOVYDAS.
                                                                                                                                        Bibliotekininkė Rasa