• 1.jpg
  • 9.JPG
  • 6.jpg
  • 8.JPG
  • 4.jpg
  • 3.jpg
  • 7.png
  • 2.JPG

Saugesnio interneto diena - tai daugelyje pasaulio šalių minima iniciatyva, kuri tapo svarbiu įvykiu informacinio raštingumo kalendoriuje. Saugesnio interneto diena išplėtė savo geografines ribas ir dabar minima 150 pasaulio šalių. Saugesnio interneto diena 2020-aisiais metais vyko vasario 11 d. (antradienį). Iniciatyvos tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį, ypač vaikų ir jaunuolių, naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis. Lietuvoje įvairios šviečiamosios saugesnio interneto veiklos vyko visą savaitę, organizuojant teminę akciją Saugesnio interneto savaitė.
 
Progimnazijos Gedimino g. 38 esančio korpuso bibliotekoje saugesnio interneto savaitės veiklose dalyvavo 95 mokiniai, tai 47 proc. 2-4 klasių mokinių. Integruotos veiklos metu visi mokiniai atliko pasitikrinimo testą „Ar esi saugus internete?“ Testą sudarė 7 klausimai. Testo atsakymai buvo vertinami raidėmis a, b, c. Teisingai atlikus testą 100 proc. vertinimas buvo a. Iš 95 mokinių pirmu bandymu a raide buvo įvertinti 56 mokiniai, tai sudaro 59 proc. mokinių. Atlikus testą antrą kartą, likusių mokinių atsakymai buvo įvertinti a raide 100 proc. Išvada - pradinių klasių mokiniai yra pakankamai saugūs internete, elgiasi atsargiai, atsakingai, iškilus problemoms, pasitaria su mokytojais ir tėvais. Veiklos metu mokiniai stebėjo video reportažus apie saugumą ir tykančius pavojus internete.  Pamokos pabaigoje vyko diskusijos, mokiniai dalijosi pasakojimais, patyrimais.
Nepamirškite nuolat lankytis mūsų partnerių Draugiškas internetas svetainėje, kad galėtumėte gauti naujausią informaciją apie interneto saugos problemas, rasti medžiagą mokymuisi, informaciją apie įvairias akcijas ir konkursus.
                                                                                                                                                            Bibliotekininkė Rasa
Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100