• 9.JPG
  • 1.jpg
  • 7.png
  • 4.jpg
  • 3.jpg
  • 8.JPG
  • 6.jpg
  • 2.JPG

Vasario mėnesį, prisijungdamos prie sveikatingumo mėnesio minėjimo, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos socialinė pedagogė Audronė Bilydienė ir psichologė Aida Rakauskienė 5 – 8 klasių mokiniams ir jų klasių vadovėms klasių susirinkimų metu pasiūlė pabendrauti sveikų tarpusavio santykių, sveiko bendravimo tema.
Visą mėnesį mokiniai mokėsi atpažinti „nesveikus“ santykius, aiškinosi gražaus tarpusavio bendravimo pagrindines taisykles, diskutavo apie meilę, pildė virtualią apklausą apie santykius su bendraamžiais ir bendravimą klasės kolektyve bei mėgino nuspręsti, komanda jų klasės kolektyvas, ar visgi dar ne. Būtent tokia tema – „Grupė ar komanda?“ – ir užbaigė mėnesio klasės susirinkimus gražaus bendravimo tema. Paskutinieji klasių susirinkimai šeštose klasėse vyko kartu dalyvaujant ir socialinei pedagogei bei psichologei. Ačiū visiems mokiniams ir klasių vadovėms, aktyviai įsitraukusiems į veiklas.
Audronė Bilydienė ir Aida Rakauskienė
Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

 

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

Baneris Eurofondas

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

niekorimto logo 1534752255p 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    smm     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    
Augu pats    lms     LITNET mokykloms     Mukis     NEC      Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100