Įspėjimai

JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/clients/client212/web267/web/images/profesorius

Pranešimas

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/profesorius

REIKIA SVAJOTI IR TIKĖTI GRAŽIAIS DALYKAIS

Inga, kaip ir jos mama, nori būti graži. Mergaitė stebi mamą ir ją kopijuoja. Man atrodo, ji nori kuo greičiau suaugti (aš irgi taip dažnai svajoju). Visiems kiemo vaikams Inga graži. Kai vaikai žaidžia, ji visada būna gražuolė. Kai naujokas įžeidžia Ingą, ji susimąsto, kad galbūt ji nėra graži. Bet juk nebūtina visada sakyti tiesą žmogui, geriau patylėti, jo neįžeisti.

2020 metų gruodžio 2 dieną nuo 10.00 iki 17.00 progimnazijoje išduodami savaitės maisto paketai 5-8 klasių mokinių, gaunančių nemokamą maitinimą mokykloje, tėvams. Nesant galimybės atvykti į progimnaziją, dėl maisto paketo pristatymo į mokinio namus iki 2020-12-02 10.00 val. prašome informuoti progimnazijos socialinę pedagogę tel. 8 675 31683 arba 8 620 65049. ATSIIMANT PAKETUS, BŪTINA DĖVĖTI VEIDO KAUKES IR LAIKYTIS KITŲ, APSAUGOS NUO COVID-19 LIGOS, REIKALAVIMŲ!

eTwinning programa — tai galimybė bendrauti ir bendradarbiauti virtualioje erdvėje visiems Europos mokytojams ir mokiniams. Pradinio ugdymo mokytojos Asta Paulauskienė, Jūratė Šimienė, Renata Sausaitienė vykdo bendrus projektus su Lenkijos, Turkijos, Portugalijos, Ispanijos, Italijos ir kitų šalių mokyklomis. eTwinning projektai labai patinka mokiniams, kadangi įvairių veiklų metu jie gali pritaikyti pamokose įgytas žinias, tobulinti IT įgūdžius, susirasti naujų draugų, lavinti anglų kalbos žinias.

Nuo 2018 metų mūsų progimnazija pripažinta Sveikatą stiprinančia mokykla ir priklauso šių mokyklų tinklui Lietuvoje. Vykdydami įvairias veiklas, siekiame stiprinti mokinių ir kitų mokyklos bendruomenės narių fizinę, protinę, dvasinę sveikatą, gilinti sveikatos žinias bei formuoti sveikos gyvensenos įgūdžius.

Kartą mokinių paklausiau: „Kaip manote, kokia profesija yra garbingiausia“? Vaikai vardijo policininko, gaisrininko, gydytojo, mokytojo profesijas. O ar pagalvojome kada, kokius mus, mokytojus, įsivaizduoja mokiniai? Paklausus, kaip jie įsivaizduoja mūsų laisvalaikį, dažniausias atsakymas buvo toks: prie jūros, skaitant knygą arba tikrinant mokinių rašinius... Kokią muziką mes klausome? Klasikinę arba džiazą... Kokius filmus mėgstame žiūrėti? Dokumentinius, mokslinius, dramas...