• 6.jpg
  • 4.jpg
  • 3.jpg
  • 9.JPG
  • 1.jpg
  • 2.JPG
  • 7.png
  • 8.JPG

Kasmet spalio 10 dieną visame pasaulyje minima Pasaulinė psichinės sveikatos diena. Šią dieną prisimenami įvairiomis psichikos  ligomis sergantys žmonės, akcentuojama geros psichinės sveikatos svarba bendram asmens ir visos visuomenės gerovei, supažindinama su psichinės sveikatos tausojimo bei stiprinimo galimybėmis bei rizikos pakenkti savo psichinei sveikatai veiksniais.

Gera progimnazijos bendruomenės psichinė sveikata yra vienas iš svarbiausių prioritetų, organizuojant visą progimnazijos bendruomenės veiklą. Todėl kiekvienais metais Pasaulinės psichinės sveikatos dienos minėjimui skiriame ypatingą dėmesį. Šie metai ne išimtis. Visą savaitę iki spalio 10 dienos progimnazijos psichologė Aida ir socialinė pedagogė Audronė kartu su 5 – 6 klasių vadovėmis ir klasių mokiniais klasių susirinkimų metu šia tema ne tik diskutavo, dalinosi savo žiniomis, patirtimis, bet ir atliko darbą grupelėse, ruošdami plakatus ir pristatydami įvairias psichinės sveikatos tausojimo ir stiprinimo galimybes.

Septintokų ir aštuntokų klasės susirinkimams psichinės sveikatos tema šiemet ruošėsi patys mokiniai, Mokinių komiteto atstovai. Tai buvo ne tik puiki proga mokiniams pagilinti savo žinias ta tema, bet ir galimybė ugdyti pranešimų ruošimo bei jo pristatymo auditorijai įgūdžius. Žinome, jog mokiniai ne tik diskutavo, dirbo grupėse, bet dar ir suorganizavo žinių patikrinimo viktorinas, kurios mokinius labai sudomino.

Pasaulinė psichinės sveikatos diena buvo minima ir pradinių klasių korpusuose. Praėjusiais mokslo metais mažuosius ugdantys mokytojai, psichologė Kristina bei socialinė pedagogė Lina stengėsi atkreipti dėmesį į vaiko jausmus, jo dabartinę būseną. Šiais metais nuspręstą savo gerą savijautą kelti pagyrimais, komplimentais vieni kitiems bei įvairiais paskatinimais.

Vyresnieji, 2 - 4 klasių mokiniai, gavo laiškus nuo psichologės Kristinos ir socialinės pedagogės Linos su prašymu parašyti draugui pagyrimą, taip parodyti palaikymą, paskatinti ir perduoti žinią, kad niekada nesame vieni, visada aplinkui turime klasės draugus, jų palaikymą. Mažiausieji - pirmokėliai - piešė šypsenėles ant lipnių lapelių, tarsi linkėdami draugams šypsotis, būti geros nuotaikos.

Atskiruose korpusuose besimokančių vaikų linkėjimai ir šypsenėlės buvo suklijuoti ant lapų ir pakabinti valgykloje ar šalia jos, kad visi galėtų paskaityti ir pasidžiaugti, pajausti, kiek daug nematomo, o kartais ir negirdimo palaikymo yra aplinkui.

Mokytojos bei visas progimnazijos darbuotojų kolektyvas taip pat nebuvo pamirštas. 5 – 8 klasių korpuse mokytojų kambaryje buvo galima pasivaišinti saldžiais naminiais obuoliais su palinkėjimais. Su pradinukais dirbančios kolegės sulaukė staigmenos – ant savo kabineto durų kiekviena rado laiškelį su asmeniniu pagyrimu ir kažkokiu gražiu palinkėjimu. Juk ir mums, suaugusiems, taip gera būti pastebėtiems bei pagirtiems!

Aida, Audronė ir Kristina

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

 

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

Baneris Eurofondas

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

niekorimto logo 1534752255p 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    smm     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    
Augu pats    lms     LITNET mokykloms     Mukis     NEC      Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100