REIKIA SVAJOTI IR TIKĖTI GRAŽIAIS DALYKAIS

Inga, kaip ir jos mama, nori būti graži. Mergaitė stebi mamą ir ją kopijuoja. Man atrodo, ji nori kuo greičiau suaugti (aš irgi taip dažnai svajoju). Visiems kiemo vaikams Inga graži. Kai vaikai žaidžia, ji visada būna gražuolė. Kai naujokas įžeidžia Ingą, ji susimąsto, kad galbūt ji nėra graži. Bet juk nebūtina visada sakyti tiesą žmogui, geriau patylėti, jo neįžeisti.
 Labiausiai man buvo gaila šuniuko, kuris ant kranto laukia savo nuskendusio šeimininko. Tai parodo šuns ištikimybę jam. O Ingos mama irgi kažko vis laukia, turbūt Ingos tėčio. Tai parodo, kad žmonės vieni kitų ilgisi, ir gali laukti visą gyvenimą.
 Senukas stebi, kaip griaunamas jo vaikystės namas, jis ilgisi savo vaikystės dienų ir šeimos. Mergaitė jį užkalbina, ir tada pasirodo, kad jis nėra piktas, jis tik senas. Jie abu pamato dramblio pavidalo debesėlį, kuris greitai išnyksta, tai parodo, kad gyvenimas yra gražus, bet jis labai greitai pralekia.
 Visą filmą Inga ir jos draugas tikisi, kad šluota pražys žibuoklėmis. Vaikai yra svajokliai. Jeigu tikėsies, kad viskas bus gerai, tai taip ir bus, reikia svajoti ir tikėti gražiais dalykais.
                                                                                                                                                         Dovydas Jankauskas, 5c klasė