eTwinning programa — tai galimybė bendrauti ir bendradarbiauti virtualioje erdvėje visiems Europos mokytojams ir mokiniams. Pradinio ugdymo mokytojos Asta Paulauskienė, Jūratė Šimienė, Renata Sausaitienė vykdo bendrus projektus su Lenkijos, Turkijos, Portugalijos, Ispanijos, Italijos ir kitų šalių mokyklomis. eTwinning projektai labai patinka mokiniams, kadangi įvairių veiklų metu jie gali pritaikyti pamokose įgytas žinias, tobulinti IT įgūdžius, susirasti naujų draugų, lavinti anglų kalbos žinias.

Ir mokinių tėveliai pastebėjo, kad dalyvaudami eTwinning projektuose vaikai tampa laisvesni, labiau pasitiki savimi. Kad eTwinning projektai, veiklos yra vykdomos kokybiškai, liudija gauti apdovanojimai. Projektai „Lietuva ir Estija 100“, „Mano žiemos svajonė", „Christmas Penpals“ apdovanoti Kokybės ženkleliais, o projektas „Keep for the future” už puikiai įvykdytas veiklas apdovanotas Europos Kokybės ženkleliu. Šiais mokslo metais mūsų progimnazija gavo eTwinning mokyklos vardą.

Bendradarbiaudami su kitų Europos šalių mokyklomis tampame aktyvia senojo žemyno visuomenės dalimi.

Pradinio ugdymo mokytoja Jūratė Šimienė