augu4 Copy

Rugpjūčiui  įpusėjus pradedame galvoti apie naujus mokslo metus. Ypač šiemet, kai praėjusieji moklso metai iš dalies buvo praleisti nuotolyje, kai nusistovėjusi tvarka ne kartą keitėsi, kai ieškojome naujų būdų ir galimybių ne tik mokyis, bet ir bendrauti. Šiemet progimnazija laukia visų mokinių sugrįžtant į klases. Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Sveikatos apsaugos ministerija sutarė, "kad ikimokyklinis, priešmokyklinis ir pradinis, pagrindinis, vidurinio ugdymas ir pirminis profesinis mokymas vyks kontaktiniu būdu, laikantis patvirtintų saugumo priemonių; visose mokyklose būtų sudarytos sąlygos mokiniams savanoriškai testuotis, mokiniai skatinami reguliariai tikrintis sveikatą." Žinoma, situacija gali keistis ir gali būti priimti kitokie sprendimai.

Besiruošiantiems į mokyklą primename, kad mokiniai turėtų būti pasitikrinę sveikatą, apsirūpinę mokymosi priemonėmis. Jei užsisakėte mokyklinę uniformą ir nurodėte, kad ją atsiimsite mokykloje, laukiame Jūsų pirmadienį (2021 - 08 - 23) nuo 9 iki 16 val. Paukštininkų g. 5 rūbinės patalpose. Jei šis laikas netinka, derinkite kitą laiką telefonu 8 615 81070.

Detalesnę informaciją apie naujų mokslo metų pradžią skelbsime kitą savaitę.

Progimnazijos  administracija