• 3.jpg
  • 9.JPG
  • 6.jpg
  • 8.JPG
  • 7.png
  • 4.jpg
  • 1.jpg
  • 2.JPG

zibutes  Šviesesnės ir ilgesnės dienos, rytiniai sugrįžusių paukščių balsai, nedrąsiai pašalėse sniegą keičiantys gėlių žiedai – pavasaris. Bene gražiausias metų laikas, raginantis nubusti iš ilgo žiemos snaudulio, raitotis rankoves ir imtis naujų idėjų ir darbų.

Ypatingai darbinga savaitė praūžė Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijoje kovo 18 – 22 dienomis, kurios metu visi kartu įgyvendinome projektą ,,Bendrojo ugdymo mokytojų bendrųjų ir dalykinių kompetencijų tobulinimas“. Projekto metu progimnazijoje lankėsi trys stažuotojos iš Panevėžio „Vyturio“ progimnazijos ir Stakliškių gimnazijos. Mokytojos dalyvavo atvirose pamokose, diskusijose, kurių tikslas buvo atskleisti stažuotės temą „Pamokos refleksija - sėkmingo ugdymo (si) sąlyga“.

Atvykus svečiams visada jaučiame šiokį tokį neramumą, vidinį kirbėjimą, nuolat kartojantį „kad tik viskas pasisektų“. Ir dabar, jau išleidus svečius, apmąstant praėjusią savaitę, džiaugiantis šiltėjančiais pavasariniais rytais, labai gera pasidžiaugti, jog praėjusios savaitės iššūkiai įveikti sėkmingai. Viešnios išvažiavo dėkodamos kiekvienam jas šiltai ir draugiškai sutikusiam Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos mokytojui, darbuotojui, mokiniui.

 

Nuoširdžiai padėkoti norime pradinio ugdymo mokytojams Jolitai Aleknavičiūtei,  Daivai Derškutei, Renatai Sausaitienei, Reginai Balčiūnienei, Antanui Noreikai, Astai Paulauskienei, Vilijai Možeikienei, Jūratei Šimienei, mokytojams dalykininkams Linai Kasperavičienei, Linai Lelešienei, Daivai Genevičienei, Violetai Krikščiūnienei, Violetai Prokarenkienei, Jūratei Joneliūnei ir pagalbos mokiniui specialistėms Erikai Kriščiūnienei bei Jūratei Grinkevičienei, vedusiems atviras pamokas ir skirtingais savo pavyzdžiais įrodžiusiems, jog iš tiesų refleksija pamokoje yra sėkmingo ugdymo(si) sąlyga.

Dėkojame puikiai mokyklą pristačiusiems ir kiekvieną - jį, ją ir juos - nusišypsoti privertusiems trečiokams bei kūrybiškai žaismingai jų mokytojai Zitai Kolupailienei. Ačiū tariame ir didiesiems Mokinių komiteto nariams už iki ašarų jaudinusią melodiją, tikslius faktus apie progimnaziją ir pademonstruotą komiteto veiklą.

Puikia atvira veikla stažuotojas pasitiko ir apie savo sveikatą susimastyti paskatino mokytojos Violeta Krikščiūnienė ir Janina Krutkevičienė. Dėkojame Joms. Ir toliau rūpinkitės mūsų širdies, kraujagyslių ir kitų organų sveikata ir sveikatinimu.

Padėkos skrieja pradinio ugdymo mokytojams Renatai Sausaitienei, Zitai Kolupailienei, Aušrai Černiauskienei, Antanaui Noreikai, Daivai Derškutei, Jūratei Šeškevičienei, Jolitai Aleknavičiūtei, Linai Alionienei, Vilijai Možeikienei, kurie  pasidalino gerąja patirtimi diskusijoje „Refleksija: sudominti, mokyti mokytis, vertinti, įsivertinti, informuoti“. Už aktyvią ir įtraukiančią diskusiją tema „Reflektavimo ypatumai ugdant specialiųjų ugdymosi poreikių turinčius mokinius“ dėkojame pedagoginės psichologinės pagalbos specialistų metodinės grupės narėms Jurgitai Džekčiorienei, Jūratei Grinkevičienei, Erikai Kriščiūnienei, Audronei Bilydienei, Linai Zaveckienei, Aidai Rakauskienei, Monikai Aleksandravičiūtei, Kristinai Brazauskienei.

Už ramybe dvelkiančia edukacine išvyką dėkojame Jolantai Gurskaitei. 

Kiekvienas Jūsų esate savo srities profesionalas, galintis ir turintis kuo dalintis. Šiandien dar kartą Kiekvienam tariame padėkos žodžius ir raginame nesustoti. Mokytojo profesija tuo ir yra žavi, kad už kiekvieno žingsnio, už kiekvieno pavasarinio žiedo, besiskleidžiančio medžio pumpuro, lietaus lašo ar šiltesnio saulės spindulio – visur slepiasi nauji atradimai ir naujos idėjos pamokai. Kurkite, tobulėkite, o svarbiausia - kiekvieną dieną džiaukitės. Džiaukitės savimi, savo darbais, mokiniais, kolegomis.

Direktoriaus pavaduotojos ugdymui

Aušra Kudrevičienė, Lina Bartkevičienė, Miglė Balčiūnaitė Kazanavičienė

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100