• P1018109.JPG
  • P1018113.JPG
  • P1013940.JPG
  • P1014177.JPG
  • P1018108.JPG
  • P1013945.JPG
  • P1018106.JPG
  • P1018103.JPG
  • P1014175.JPG
  • P1018112.JPG
  • P1014170.JPG

 

2017-2018 m.m. komiteto sąrašas

2016-2017 m.m. komiteto sąrašas

 

2019 - 2020 m. m.   1 - 4  klasių mokinių tėvų komiteto nariai 


2019 - 2020 m. m. 5 - 8 klasių mokinių tėvų komiteto nariai  


Progimnazijos tėvų komiteto pirmininkas  Raimondas Augustis, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tel. Nr. 8 686 30155

Pirmininko pavaduotoja Sonata Marcinkevičiūtė

Tėvų komiteto sekretorius Gediminas Janonis.

KAIŠIADORIŲ VACLOVO GIRŽADO PROGIMNAZIJOS

MOKYTOJŲ VARDINIS SĄRAŠAS

 El. pašto adresas visų darbuotojų sudarytas tokia pat tvarka  

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

1.

Alionienė Lina

pradinių klasių mokytoja

2.

Aleknavičiūtė Jolita

pradinių klasių mokytoja

3.

Babenskienė Lina

informacinių technologijų mokytoja

4.

Bagdzevičienė Irena

istorijos mokytoja

5.

Balčiūnienė Regina

pradinių klasių mokytoja

6.

Banionienė Inga

kūno kultūros mokytoja

7.

Baubonienė Jovita

anglų kalbos mokytoja

8.

Čepulienė Rima

dailės mokytoja

9.

Černiauskienė Aušra

pradinių klasių mokytoja

10.

Černiauskienė Rasutė

etikos mokytoja

11.

Cibulskienė Vitalija

etikos mokytoja

12.

Derškutė Daiva

pradinių klasių mokytoja

13.

Dumbliauskienė Rūta

pradinių klasių mokytoja

14.

Genevičienė Daiva

matematikos mokytoja

15.

Genevičienė Zita

pradinių klasių mokytoja

16.

Gružauskienė Jovita

lietuvių kalbos mokytoja

17.

Gudeliauskienė Olga

judesio korekcijos mokytoja

18.

Gudonienė Birutė

matematikos mokytoja

   19.

Ignatavičienė Janina

pradinių klasių mokytoja

20.

JagminienėHanė

rusų kalbos mokytoja

21.

Loreta Pikšrytė-Jankauskienė

lietuvių kalbos mokytoja

22.

Jankauskas Romas

neformaliojo ugdymo mokytojas

23.

Jankauskienė Leonora

pradinių klasių mokytoja

24.

Jankeliūnienė Enina

priešmokyklinio ugdymo auklėtoja

25.

Jočiūnienė Jurgita

anglų kalbos mokytoja

26.

Joneliūnė Jūratė

lietuvių kalbos mokytoja

27.

Junevičienė Zofija

rusų kalbos mokytoja

28.

Kačiulienė Lina

matematikos mokytoja/ informacinių technologijų mokytoja

29.

Kasperavičienė Lina

anglų kalbos mokytoja

30.

Kandratavičius Gintautas

kūno kultūros mokytojas

31.

Kapcevičiūtė Jūratė

dailės mokytoja

32.

Klanienė Jolita

informatikos mokytoja

33.

Kolupailienė Zita

pradinių klasių mokytoja

34.

Krikščiūnienė Violeta

geografijos mokytoja

35.

Kriščiūnas Česlovas

muzikos mokytojas

36.

Kriugžda Romaldas

technologijų mokytojas

37.

Kriugždienė Skaidrė

matematikos mokytoja

38.

Krutkevičienė Janina

biologijos mokytoja

39.

Kudrevičiūtė Vilija

ikimokyklinio ugdymo grupės mokytoja

40.

Levulis Rimantas

neformaliojo ugdymo mokytojas

41.

Lelešienė Lina

anglų kalbos mokytoja

42.

Mackevičienė Rasa

pradinių klasių mokytoja

43.

Mačiulienė Marijona

priešmokyklinio ugdymo mokytoja/auklėtoja

44.

Matačiūnienė Daiva

priešmokyklinio ugdymo mokytoja/auklėtoja

45.

Medvedevienė Rita

lietuvių kalbos mokytoja

46.

Milaševičiūtė Salomėja

anglų kalbos mokytoja

47.

Možeikienė Vilija

pradinių klasių mokytoja

48.

Nasevičienė Daiva

tikybos mokytoja

49.

Navickienė Nijolė

lietuvių kalbos mokytoja

50.

Noreika Antanas

pradinių klasių mokytojas

51.

Patlapienė Vidutė

pradinių klasių mokytoja

   52.

Paulauskienė Asta

pradinių klasių mokytoja

53.

Prokarenkienė Violeta

istorijos mokytoja

54.

Radkevičienė Jolanta

vokiečių kalbos mokytoja

55.

Rainienė Margarita

neformaliojo ugdymo mokytoja

56.

Ruginienė Gražina

chemijos mokytoja

57.

Sausaitienė Renata

pradinių klasių mokytoja

58.

Statkutė Loreta

pradinių klasių mokytoja

59.

Stalerūnas Arvydas

technologijų mokytojas

60.

Šatrauskienė Nijolė

pradinių klasių mokytoja

61.

Šiaulienė Danguolė

priešmokyklinio ugdymo mokytoja

62.

Šeškevičienė Jūratė

pradinių klasių mokytoja

63.

Šimienė Jūratė

pradinių klasių mokytoja

64.

Urmilevičius Romualdas

neformaliojo ugdymo mokytojas

65.

Vaitelienė Ilona

anglų kalbos mokytoja

66.

Vaičekauskaitė Gabrielė

pradinių klasių mokytoja

67.

Valkavičienė Gitana

anglų kalbos mokytoja

68.

Vilimiemė Rasa

technologijų mokytoja

69.

Zabelskas Vincas

geografijos mokytojas

70.

Zabelskienė Birutė

lietuvių kalbos mokytoja

71.

Zaksienė Rasa

muzikos mokytoja

72.

Žičkienė Danutė

pradinių klasių mokytoja

73.

Žukauskienė Skaidrutė

fizikos mokytoja

 

 

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
12
13
25
26
27
29
30
31

MOKINIAMS IR TĖVAMS

l

DABAR NARŠO

Dabar svetainėje 83 svečiai ir narių nėra

Baneris Eurofondas

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1

 

 

 

  

 

niekorimto logo 1534752255p

 

 

    smm     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    




Augu pats



    lms     LITNET mokykloms     Mukis     NEC      Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100