• 7.png
  • 9.JPG
  • 1.jpg
  • 4.jpg
  • 3.jpg
  • 6.jpg
  • 8.JPG
  • 2.JPG

KAIŠIADORIŲ VACLOVO GIRŽADO PROGIMNAZIJOS

MOKYTOJŲ VARDINIS SĄRAŠAS

 El. pašto adresas visų darbuotojų sudarytas tokia pat tvarka  

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 MOKYTOJŲ VARDINIS SĄRAŠAS

1. 

Alionienė Lina

pradinių klasių vyr. mokytoja

2.

Aleknavičiūtė Jolita

pradinių klasių mokytoja metodininkė

3.

Babenskienė Lina

informacinių technologijų vyr. mokytoja

4.

Bagdzevičienė Irena

istorijos vyr. mokytoja

5.

Balčiūnienė Regina

pradinių klasių mokytoja metodininkė

6.

Banionienė Inga

fizinio ugdymo mokytoja

7.

Baubonienė Jovita

anglų kalbos mokytoja

8.

Čepulienė Rima

dailės mokytoja metodininkė

9.

Černiauskienė Aušra

pradinių klasių mokytoja metodininkė

10.

Černiauskienė Rasutė

etikos vyr. mokytoja

11.

Cibulskienė Vitalija

etikos vyr. mokytoja

12.

Derškutė Daiva

pradinių klasių mokytoja metodininkė

13.

Dumbliauskienė Rūta

pradinių klasių vyr. mokytoja

14.

Gibaitė-Matiukienė Živilė

priešmokyklinio ugdymo mokytoja

15.

Genevičienė Daiva

matematikos mokytoja metodininkė

16.

Gudeliauskienė Olga

judesio korekcijos mokytoja (šiuo metu motinystės atostogose)

17.

Gudonienė Birutė

matematikos mokytoja metodininkė

18.

Jagminienė Hanė

rusų kalbos mokytoja metodininkė

19.

Jankauskienė-Pikšrytė Loreta

lietuvių kalbos vyr. mokytoja

20.

Jankauskas Romas

neformaliojo ugdymo mokytojas metodininkas

21.

Jankauskienė Leonora

pradinių klasių vyr. mokytoja

22.

Jankeliūnienė Enina

priešmokyklinio ugdymo auklėtoja

23.

Joneliūnė Jūratė

lietuvių kalbos  mokytoja metodininkė

24.

Junevičienė Zofija

rusų kalbos vyr. mokytoja

25.

Kačiulienė Lina

matematikos vyr. mokytoja

26.

Kandratavičius Gintautas

fizinio ugdymo mokytojas metodininkas

27.

Kapcevičiūtė Jūratė

dailės mokytoja metodininkė

28.

Kasperavičienė Lina

anglų kalbos vyr. mokytoja

29.

Klanienė Jolita

informatikos vyr. mokytoja

30.

Klimavičiūtė Monika

geografijos mokytoja

31.

Krikščiūnienė Violeta

geografijos vyr. mokytoja

32.

Kriščiūnas Česlovas

muzikos mokytojas metodininkas

33.

Kriugžda Romaldas

technologijų vyr. mokytojas

34.

Kriugždienė Skaidrė

matematikos mokytoja metodininkė

35.

Krutkevičienė Janina

biologijos mokytoja metodininkė

36.

Kudrevičiūtė Vilija

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

37.

Kursevičius Justinas

fizinio ugdymo mokytojas

38.

Levulis Rimantas

neformaliojo ugdymo mokytojas metodininkas

39.

Lelešienė Lina

anglų kalbos mokytoja metodininkė

40.

Mackevičienė Rasa

pradinių klasių vyr. mokytoja

41.

Mačiulienė Marijona

priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė

42.

Matačiūnienė Daiva

pradinių klasių mokytoja metodininkė

43.

Medvedevienė Rita

lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

44.

Morkūnas Valdas 

fizinio ugdymo vyr. mokytojas

45.

Možeikienė Vilija

pradinių klasių vyr. mokytoja

46.

Nasevičienė Daiva

tikybos vyr. mokytoja

47. Navickienė Nijolė

lietuvių kalbos vyr. mokytoja

48.

Patlapienė Vidutė

pradinių klasių mokytoja metodininkė

49.

Paulauskienė Asta

pradinių klasių mokytoja metodininkė

50.

Prokarenkienė Violeta

istorijos mokytoja metodininkė

51.

Radkevičienė Jolanta

vokiečių kalbos vyr. mokytoja

52.

Rainienė Margarita

neformaliojo ugdymo mokytoja metodininkė

53.

Ražanaitė Judita

pradinio ugdymo mokytoja

54.

Ruginienė Gražina

chemijos/gamtos ir žmogaus saugos mokytoja metodininkė

55.

Samoškaitė Aušra

pradinių klasių vyr. mokytoja

56.

Sapitavičienė Aušra

anglų kalbos vyr. mokytoja

57.

Sausaitienė Renata

pradinių klasių mokytoja ekspertė

58.

Statkutė Loreta

pradinių klasių vyr. mokytoja

59.

Stalerūnas Arvydas

technologijų vyr. mokytojas

60.

Šadurskas Rojus

žmogaus ir saugos mokytojas

61 Šatrauskienė Nijolė

pradinių klasių mokytoja metodininkė

62.

Šiaulienė Danguolė

priešmokyklinio ugdymo vyr. mokytoja

63.

Šeškevičienė Jūratė

pradinių klasių mokytoja metodininkė

64.

Šimienė Jūratė

pradinių klasių mokytoja metodininkė

65.

Urmilevičius Romualdas

neformaliojo ugdymo mokytojas

66.

Vaitelienė Ilona

anglų kalbos vyr. mokytoja

67.

Vaičekauskaitė Gabrielė

pradinių klasių mokytoja

68.

Valkavičienė Gitana

anglų kalbos vyr. mokytoja

69.

Vilimienė Rasa

technologijų mokytoja metodininkė

70.

Zabelskienė Birutė

lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

71.

Zaksienė Rasa

muzikos/priešmokyklinio ugdymo meninio ugdymo  vyr. mokytoja

72.

Zazerskienė Kristina

priešmokyklinio ugdymo meninio ugdymo mokytoja

73.

Žukauskienė Skaidrutė

fizikos vyr. mokytoja

74.

Gurskaitė Jolanta

pradinių klasių mokytoja

 

 

 

 

 

 

   
 

 

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    



emokykla logo 132146



    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100