• 8.JPG
  • 9.JPG
  • 4.jpg
  • 6.jpg
  • 1.jpg
  • 7.png
  • 2.JPG
  • 3.jpg

Vis lekiame, bėgame, skubame… Gal metas nors trumpam, akimirkai stabtelėti. Stabtelėti, apsidairyti, pasidžiaugti: auksiniu lapų kilimu po kojomis, kolegos šypsena, mokinio žibančiomis akimis. Puiki proga šiek tiek sulėtinti tempą ir pagalvoti yra spalio 10 – ąją minima Pasaulinė psichikos sveikatos diena. Ši diena – tai galimybė prisiminti, kad tokie paprasti dalykai kaip bendravimas su draugais ir tais, kuriuos mylite, poilsis, rūpinimasis kitais ir savimi yra vieni efektyviausių būdų, padedančių stiprinti psichinę sveikatą.

Šiais mokslo metais progimnazijoje psichikos sveikatos dienai skirtos veiklos buvo vykdomos visą savaitę (spalio 11 – 15 dienomis). 5-8 klasikų mokiniai galėjo dalyvauti psichologės Aidos ir socialinės pedagogės Audronės organizuojamose viktorinose psichikos sveikatos tema, žaisti stalo žaidimus, tarpusavyje aptarti atsipalaidavimo ir nusiraminimo būdus, ilsėtis klausantis ramios muzikos ar tiesiog smagiai leisti laiką bendraujant su draugu.  1 – 4 klasių mokinukai psichologės Kristinos ir socialinės pedagogės Linos paraginti visą savaitę mokėsi sąmoningai stebėti savo nuotaiką ir žymėti ją „nuotaikos kalendoriuje“, kurį savaitės pabaigoje aptarė klasėse. Mokytojai taip galėjo  prisiminti psichikos sveikatos svarbą ir skirti laiko sau:  relaksacinės muzikos fone, vaišinantis puodeliu arbatos, ramiai pabendrauti su kolegomis.

Linkime visiems būti sveikiems.

Švietimo pagalbos specialistės

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100