Spausdinti
Peržiūros: 1451

Elektroninis mokinio pažymėjimas (EMP) - šiuolaikiškas ir saugus mokinio asmens dokumentas, kuris yra diegiamas Lietuvos mokyklose. Tai neišsemiamų galimybių kortelė, nes papildomai integruotos funkcijos praverčia tiek mokiniui, tiek jo tėvams, tiek ir mokyklai. Visos funkcijos integruotos vienoje daugiasluoksnėje plastikinėje kortelėje.

Moksleiviai, turintys EMP, galės pamiršti keliasdešimt iki tol turėtų kortelių: popierinį pažymėjimą, nuolaidų korteles, mobiliosios sąskaitos papildymo kortelę, transporto bilietą, skaitytojo bilietą bibliotekoje ir t.t. Su elektroniniais mokinio pažymėjimais, kuriuose keliais paprastais žingsniais aktyvuojama „Eurofondo“ e-piniginė, mokiniai gali atsiskaityti mokyklos valgykloje be grynųjų pinigų ar popierinių nemokamo maitinimo talonėlių. http://eurofondas.lt/moksleivio-e-pinigine/tevams/.

EMP suteikia mokiniams galimybę pasinaudoti specialiais partnerių pasiūlymais ir nuolaidomis. Elektroninis mokinio pažymėjimas išduodamas 1-4, 5-8, 9-10 (I-II), 11-12 (III-IV) klasių moksleiviams.