• 13
  • 10
  • 4
  • 6
  • 1
  • 7
  • 3
  • 14
  • 5
  • 9
  • 8
  • 2
  • 12

Neformaliojo švietimo užsiėmimų tvarkaraštis 2017-2018 m.m

Futbolo klubas „Žiogeliai“, 1-4 kl. Romas Jankauskas

Programos pavadinimas   Vadovas  Užsiėmimų laikas   Vieta

Futbolo klubas „Žiogeliai“, 1-4 kl

Romas Jankauskas

Trečiadienis 14.30-16.00

Paukštininkų  g. 5,

sporto salė

„Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ ir kvadrato būrelis, 1-4 kl. Inga Banionienė

Programos pavadinimas   Vadovas  Užsiėmimų laikas   Vieta

„Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ ir kvadrato būrelis, 1-4 kl.

Inga Banionienė

Pirmadienis, 13.00-14.30

Paukštininkų g. 5,

sporto salė

Anglų kalbos studija, 6-7 kl. Lina Kasparavičienė

Programos pavadinimas   Vadovas  Užsiėmimų laikas   Vieta

Anglų kalbos studija, 6-7 kl.

Lina Kasparavičienė

Ketvirtadienis, 14.40-16.10

Paukštininkų g. 5,

307 kab.

Dailės studija „Tu“ Kristina Dzeventlauskienė

Programos pavadinimas   Vadovas  Užsiėmimų laikas   Vieta

Dailės studija „Tu“

Kristina Dzeventlauskienė

Ketvirtadienis, 13.00-13.45

Gedimino g. 38

Futbolo klubas „Viesulai“, 5-8 kl. Romas Jankauskas

Programos pavadinimas   Vadovas  Užsiėmimų laikas   Vieta

Futbolo klubas „Viesulai“, 5-8 kl

Romas Jankauskas

Trečiadienis 17.00-18.30

Paukštininkų  g. 5,

sporto salė

Jaunojo tyrėjo laboratorija, 5-7 kl. Janina Krutkevičienė

Programos pavadinimas   Vadovas  Užsiėmimų laikas   Vieta

Jaunojo tyrėjo laboratorija, 5-7 kl.

Janina Krutkevičienė

Ketvirtadienis, 14.40-16.10

Paukštininkų g. 5,

306 kab.

Judrieji žaidimai ir keturkovės būrelis, 5-7 kl. Gintautas Kandratavičius

Programos pavadinimas   Vadovas  Užsiėmimų laikas   Vieta

Judrieji žaidimai ir keturkovės būrelis, 5-7 kl.

Gintautas Kandratavičius

Antradienis, 15.30-17.00

Ketvirtadienis, 14.45-16.15

(nelyginėmis savaitėmis)

Paukštininkų g. 5,

sporto salė

Klubas „Jaunieji savanoriai“, 5-8 kl. Jolanta Gurskaitė

Programos pavadinimas   Vadovas  Užsiėmimų laikas   Vieta

Klubas „Jaunieji savanoriai“, 5-8 kl.

Jolanta Gurskaitė

Pirmadienis, 14.00-14.45

Antradienis, 14.00-14.45

Trečiadienis, 14.00-14.45

Ketvirtadienis, 14.00-14.45

Paukštininkų g. 5,

 

Klubas „Robotika“, 5-8 kl. Lina Kačiulienė

Programos pavadinimas   Vadovas  Užsiėmimų laikas   Vieta

Klubas „Robotika“, 5-8 kl

Lina Kačiulienė

Ketvirtadienis, 15.00-16.30

Paukštininkų g. 5,

326 kab. 

Koridoriaus teatras, 5-8 kl. Renata Sausaitienė

Programos pavadinimas   Vadovas  Užsiėmimų laikas   Vieta

Koridoriaus teatras, 5-8 kl.

Renata Sausaitienė

Ketvirtadienis, 13.00-13.45

Paukštininkų  g. 5,

aktų salė

Lengvosios atletikos klubas, 5-8 kl. Martynas Ambrizas

Programos pavadinimas   Vadovas  Užsiėmimų laikas   Vieta

Lengvosios atletikos klubas, 5-8 kl

Martynas Ambrizas

Trečiadienis, 14.00-15.10

Penktadienis, 14.00-15.10

Paukštininkų g. 5,

sporto salė

Mažojo atradėjo laboratorija, 3 kl. Asta Paulauskienė

Programos pavadinimas   Vadovas  Užsiėmimų laikas   Vieta

Mažojo atradėjo laboratorija, 3 kl.

Asta Paulauskienė

Trečiadienis, 13.00-13.45

Girelės g. 48

Meninės raiškos studija 3-4 kl. Nijolė Šatrauskienė

Programos pavadinimas   Vadovas  Užsiėmimų laikas   Vieta

Meninės raiškos studija 3-4 kl.

Nijolė Šatrauskienė 

Antradienis, 12.50-13.35 

Girelės g. 48

 

 

Modernaus folkloro studija „Čiutyta“, 5-8 kl. Česlovas Kriščiūnas

Programos pavadinimas   Vadovas  Užsiėmimų laikas   Vieta

Modernaus folkloro studija „Čiutyta“, 5-8 kl.

Česlovas Kriščiūnas

Pirmadienis, 15.30-16.15

Ketvirtadienis, 15.30-16.15

Algirdo Brazausko

gimnazijos muzikos kabinetas,

aktų salė

Modernaus folkloro studija „Čiutyta“, 5-8 kl. Česlovas Kriščiūnas

Programos pavadinimas   Vadovas  Užsiėmimų laikas   Vieta

Modernaus folkloro studija „Čiutyta“, 5-8 kl.

Česlovas Kriščiūnas

Pirmadienis, 15.30-16.15

Ketvirtadienis, 15.30-16.15

Algirdo Brazausko

gimnazijos muzikos kabinetas,

aktų salė

Progimnazijos berniukų krepšinio rinktinė, 5-8 kl. Gintautas Kandratavičius

Programos pavadinimas   Vadovas  Užsiėmimų laikas   Vieta

Progimnazijos berniukų krepšinio rinktinė, 5-8 kl.

Gintautas Kandratavičius

Pirmadienis, 14.30-16.00

Ketvirtadienis, 14.45-16.15

(lyginėmis savaitėmis)

Paukštininkų g. 5,

sporto salė

Progimnazijos mergaičių krepšinio rinktinė, 5-8 kl. Inga Banionienė

Programos pavadinimas   Vadovas  Užsiėmimų laikas   Vieta

Progimnazijos mergaičių krepšinio rinktinė, 5-8 kl.

Inga Banionienė

Antradienis 14.00-15.30

Ketvirtadienis, 14.00-14.45

(nelyginėmis savaitėmis)

Paukštininkų g. 5,

sporto salė

Šaškių klubas 1-8 kl. Romualdas Urmilevičius

Programos pavadinimas   Vadovas  Užsiėmimų laikas   Vieta

Šaškių klubas 1-8 kl.

Romualdas Urmilevičius

Pirmadienis, 13.00-13.45; 

                    4.00-14.45

Trečiadienis, 14.00-14.45

Paukštininkų g. 5,

skaitykla

Šokių studija 1-8 kl. Margarita Rainienė

Programos pavadinimas   Vadovas  Užsiėmimų laikas   Vieta

 Šokių studija 1-8 kl

 Margarita Rainienė

 Ketvirtadienis,

12.15-13.45

    14.00-14.45;  

14.50-15.35

 

Paukštininkų g. 5,

aktų salė

Studija „Meno vartai“, 5-8 kl. Rima Čepulienė

Programos pavadinimas   Vadovas  Užsiėmimų laikas   Vieta

Studija „Meno vartai“, 5-8 kl.

Rima Čepulienė

Pirmadienis, 14.40-16.10

Penktadienis 14.00-15.30

Paukštininkų g. 5,

105 kab.

Studija „Smile“, 2-3 kl. Gitana Valkavičienė

Programos pavadinimas   Vadovas  Užsiėmimų laikas   Vieta

 Anglų k. studija „Smile“, 2-3 kl.

Gitana Valkavičienė

Antradienis, 13.00-13.45

Trečiadienis, 13.00-13.45

Gedimino g. 38

Girelės g. 48

Teatro studija „Aukštyn kojom“, 1-4 kl. Renata Sausaitienė

Programos pavadinimas

Vadovas Užsiėmimų laikas Vieta

Teatro studija „Aukštyn kojom“, 1-4 kl.

Renata Sausaitienė

Pirmadienis, 11.30-11.50

Trečiadienis, 12.10-12.35

Paukštininkų g. 5,

aktų salė

Techninio modeliavimo klubas, 1-8 kl. Vladas Bagdonas

Programos pavadinimas   Vadovas  Užsiėmimų laikas   Vieta

Techninio modeliavimo klubas, 1-8 kl.

Vladas Bagdonas

Antradienis, 14.40-16.10

Paukštininkų g. 5

Tinklinio klubas, 6-8 kl. Justinas Kursevičius

Programos pavadinimas   Vadovas  Užsiėmimų laikas   Vieta

Tinklinio klubas, 6-8 kl.

Justinas Kursevičius

Pirmadienis, 16.00-17.10

Penktadienis, 15.10-16.20

Paukštininkų g. 5,

sporto salė

 

 

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

l

DABAR NARŠO

Svetainėje lankosi 113 svečių ir nėra prisijungusių narių

LANKYTOJAI

1690256
Šiandien
Vakar
Šią savaitę
Praėjusią savaitę
Šį mėnesį
Praėjusį mėnesį
Iš viso
262
9583
31485
1581316
185112
368118
1690256

2018-01-17 01:34
smm Kaišiadorių rajono savivaldybė Draugiškas internetas Augu pats LITNET mokykloms Mukis NEC Eco Schools logo 100