Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos direktoriaus 2021 m. rugsėjo 1 d. įsakymas Nr. V1-131/1 „Dėl Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos direktoriaus 2020 m. spalio 29 d. įsakymo Nr. V1-190 „Dėl ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu  būdu tvarkos aprašo“ paketimo.

Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu  būdu tvarkos aprašas, patvirtintas progimnazijos direktoriaus  2020 m. spalio 29 d. įsakymu Nr. V1-190.
prašymas karantino/saviizoliacijos laikotarpiu mokytis iš namų

NUOTOLINIO MOKYMOSI ORGANIZAVIMAS 5 – 8 klasėse

Pagrindinis informacijos mokiniams ir tėvams perdavimo kanalas  - el. dienyno TAMO pranešimai. Junkitės  kiekvieną dieną. Jei kyla problemų dėl jungimosi, kreipkitės į savo klasės vadovą. Pamokos vyksta pagal įprastą tvarkaraštį, kuris skelbiamas progimnazijos svetainėje (tvarkaraščiai / 5–8 klasės). Ne mažiau nei pusė pamokų vyksta bendraujant tiesiogiai (sinchroninės pamokos), kitos skiriamos savarankiškam darbui (asinchroninės).  Visi mokiniai nuotolinių pamokų metu privalo laikytis Mokinio elgesio virtualioje aplinkoje taisyklių.
Pagrindinė nuotolinio mokymosi aplinka MOODLE, prisijungimas per progimnazijos svetainę https://vgirzado.vma.lm.lt/
Dėl prisijungimų prie MOODLE problemų pranešimu el. dienyne TAMO kreipkitės į matematikos mokytoją Liną Kačiulienę arba direktoriaus pavaduotoją ugdymui Liną Bartkevičienę.

Prisijungę prie MOODLE perskaitykite „Moodle aplinkos vadovą mokiniui“ https://vgirzado.vma.lm.lt/pluginfile.php/4147/block_html/content/MOODLE%20VADOVAS%20mokiniui.pdf?time=1580835099960

Prisijungę prie MOODLE aplinkos galite tvarkyti savo profilį, keisti slaptažodį: viršutiniame kampe spaudžiame ant savo pavardės, pasirenkame „nuostatos“, atsidariusiame lange pasirenkame norimą veiksmą – „redaguoti profilį“, „keisti slaptažodį“.
Dalykų mokytojai, siekdami kuo įvairesnio ir įdomesnio mokymosi, gali naudoti įvairius kitus nuotolinio darbo instrumentus. Apie prisijungimą prie jų mokinius ir jų tėvus mokytojai informuos asmeniškai pranešimu TAMO dienyne. Kilus problemoms dėl nuotolinio mokymo drąsiai klauskite. Pirmiausiai būtinai susisiekite su klasės vadovu. Jei problemos išspręsti nepavyksta, rašykite, skambinkite:

• direktoriaus pavaduotojai Linai Bartkevičienei – el. dienyno TAMO pranešimu, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tel. Nr. (8 686) 09908;
  • direktoriaus pavaduotojai Loretai Meilutienei – el. dienyno TAMO pranešimu, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tel. Nr. (8 699) 86183;
  • socialinei pedagogei Audronei Bilydienei – el. dienyno TAMO pranešimu, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tel. Nr. (8 675) 31683.

Bendraukime ir bendradarbiaukime visais įmanomais būdais ir kanalais. Saugokime save ir aplinkinius.

NUOTOLINIO MOKYMO(SI) IDĖJOS:
Skaitmeninės priemonės nuotoliniam mokymui
Skaitmeninės priemonės spec. ugdymosi poreikių mokiniams
Nuotolinio mokymo(-si)/ugdymo(-si) vadovas
www.girzado-progimnazija.lt/index.php/en/biblioteka/bibliotekos-dokumentai