Pradinukų tėvų (globėjų/rūpintojų) dėmesiui:

Nuo 2021 m. sausio 4 d.  ugdymas pradinių klasių mokiniams bus organizuojamas nuotoliniu būdu:

• Pamokos prasidės 2021 m. sausio 4 d. (pirmadienį).
  • Nuotolinis ugdymas bus organizuojamas pagal pateiktą mokytojų tvarkaraštį per TAMO dienyno platformą bei vaizdinę ZOOM programą. Čia mokytojai nurodo temą, skyrių ar konkrečius puslapius arba internetinių šaltinių nuorodas. Nuotoliniam ugdymui bus naudojami mokinių turimi vadovėliai, sąsiuviniai, pratybų sąsiuviniai.
  • Mokiniams ir jų tėvams grįžtamasis ryšys ir įvertinimai teikiami TAMO dienyne.
  • Jei vaikas susirgo ar turi sveikatos sutrikimų, pirmąją ligos dieną informuokite klasės mokytoją.
  • Mokykite vaikus neatskleisti prisijungimo slaptažodžių, asmens duomenų, būti nepakantiems patyčioms ir smurtui. Įspėkite, kad draudžiama viešinti informaciją internete apie save, draugus ir mokytojus. Bendravimas virtualioje erdvėje turėtų būti mandagus, neįžeidžiantis, o mokytojo pamoka – tai autorinis kūrinys, kuris negali būti įrašomas ir platinamas be mokytojo sutikimo. Dėl pastebėtų ar vaiko patiriamų patyčių internete informuokite klasės mokytoją ar mokyklos administraciją.
  • Susidūrus su nuotolinio mokymo problemomis, informuokite:
  • direktoriaus pavaduotoją ugdymui Aušrą Kudrevičienę - TAMO pranešimu, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.,  tel. Nr. 8-675-05481;
  • direktoriaus pavaduotoją ugdymui Ritą Žukauskaitę,TAMO pranešimu, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tel. Nr. 8-610-26511;
  • socialinę pedagogę Liną Zaveckienę - TAMO pranešimu, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.,  tel. Nr. 8-620-65049.
  • Visi kartu ieškosime problemų sprendimo.

Nuotolinis ugdymas planuojamas iki kol sulauksime iš Vyriausybės naujų sprendimų, būtinai Jus informuosime ir skelbsime informaciją TAMO dienyne bei progimnazijos svetainėje www.girzado-progimnazija.lt.

NUOTOLINIO MOKYMOSI ORGANIZAVIMAS 5 – 8 klasėse

Pagrindinis informacijos mokiniams ir tėvams perdavimo kanalas  - el. dienyno TAMO pranešimai. Junkitės  kiekvieną dieną. Jei kyla problemų dėl jungimosi, kreipkitės į savo klasės vadovą. Pamokos vyksta pagal įprastą tvarkaraštį, kuris skelbiamas progimnazijos svetainėje (tvarkaraščiai / 5-8 klasės). Ne mažiau nei pusė pamokų vyksta bendraujant tiesiogiai (sinchroninės pamokos), kitos skiriamos savarankiškam darbui (asinchroninės).  Visi mokiniai nuotolinių pamokų metu privalo laikytis Mokinio elgesio virtualioje aplinkoje taisyklių.
Pagrindinė nuotolinio mokymosi aplinka MOODLE, prisijungimas per progimnazijos svetainę https://vgirzado.vma.lm.lt/
Dėl prisijungimų prie MOODLE problemų pranešimu TAMO dienyne kreipkitės į matematikos mokytoją Liną Kačiulienę arba direktoriaus pavaduotoją ugdymui Liną Bartkevičienę.

Prisijungę prie MOODLE perskaitykite „Moodle aplinkos vadovą mokiniui“ https://vgirzado.vma.lm.lt/pluginfile.php/4147/block_html/content/MOODLE%20VADOVAS%20mokiniui.pdf?time=1580835099960

Prisijungę prie MOODLE aplinkos galite tvarkyti savo profilį, keisti slaptažodį: viršutiniame kampe spaudžiame ant savo pavardės, pasirenkame „nuostatos“, atsidariusiame lange pasirenkame norimą veiksmą – „redaguoti profilį“, „keisti slaptažodį“.
Dalykų mokytojai, siekdami kuo įvairesnio ir įdomesnio mokymosi, gali naudoti įvairius kitus nuotolinio darbo instrumentus. Apie prisijungimą prie jų mokinius ir jų tėvus mokytojai informuos asmeniškai pranešimu TAMO dienyne. Kilus problemoms dėl nuotolinio mokymo drąsiai klauskite. Pirmiausiai būtinai susisiekite su klasės vadovu. Jei problemos išspręsti nepavyksta, rašykite, skambinkite:

• direktoriaus pavaduotojai Linai Bartkevičienei - TAMO pranešimu, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tel. Nr. 8 686 09908;
  • direktoriaus pavaduotojai Loretai Meilutienei - TAMO pranešimu, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tel. Nr. 8 699 86183;
  • socialinei pedagogei Audronei Bilydienei  - TAMO pranešimu, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tel. Nr. 8 675 31683.

Bendraukime ir bendradarbiaukime visais įmanomais būdais ir kanalais. Saugokime save ir aplinkinius.

NUOTOLINIO MOKYMO(SI) IDĖJOS:
Skaitmeninės priemonės nuotoliniam mokymui
Skaitmeninės priemonės spec. ugdymosi poreikių mokiniams
Nuotolinio mokymo(-si)/ugdymo(-si) vadovas
www.girzado-progimnazija.lt/index.php/en/biblioteka/bibliotekos-dokumentai