• 8.JPG
  • 3.jpg
  • 2.JPG
  • 6.jpg
  • 7.png
  • 4.jpg
  • 9.JPG
  • 1.jpg

  2019-03-18 progimnazijoje vyko savaitę trukusi stažuotė „Pamokos refleksija – sėkmingo ugdymo(si) sąlyga“.  Mokyklos administracijos ir mokytojų pastangomis buvo atskleistos mokyklos gerosios patirties sritys: mokinių vertinimas ir įsivertinimas, naujų metodų sėkmingas taikymas ugdyme ir reflektavime, specialiųjų poreikių mokinių ugdymas, sėkmingo vadovavimo klasei patirtis pradinėse klasėse ir pagrindinės mokyklos įvairių dalykų dėstyme.

  Atvykus į šią mokyklą pasitiko maloni administracijos komanda, kuri mus supažindino su būsimos savaitės veiklomis. Mokyklą pristatė mokinių savivaldos atstovai kartu su pradinių klasių mokiniais.

 

  Diena keitė dieną. Stebėjome atviras įvairių dalykų pamokas, klasės valandėlę, logopedines pratybas su specialiųjų poreikių mokiniais. Kartu lankėmės Kaišiadorių Kristaus atsimainymo katedroje, Kaišiadorių vyskupijos kurijoje, Guronių Šv. Rožinio parke, vėliau aptarėme netradicines erdves ugdymui. Diskutavome prie apskrito stalo su pradinio ugdymo mokytojomis tema: „Refleksija: sudominti, mokyti mokytis, vertinti, įsivertinti, informuoti“. Visi mokytojai noriai dalijosi savo patirtimi, metodine medžiaga. Džiaugiamės ir dėkojame už suteiktą galimybę gilinti teorinį pasirengimą ir praktinį patyrimą, už patobulintas turimas kompetencijas.

  Stažuotė buvo tikrai puikiai organizuota ir naudinga kiekvienam joje dalyvavusiam. Nuoširdus ačiū visam mokyklos kolektyvui, prisidėjusiam prie šios stažuotės organizavimo. Ypatingai norim padėkoti direktorės pavaduotojai Aušrai Kudrevičienei, kurios dėmesys ir globa mus lydėjo visos stažuotės metu.

Stakliškių gimnazijos pradinio ugdymo mokytoja Dalė Stankevičienė

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

Baneris Eurofondas

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

niekorimto logo 1534752255p 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    smm     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    
Augu pats    lms     LITNET mokykloms     Mukis     NEC      Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100