• P1018108.JPG
  • P1018113.JPG
  • P1013940.JPG
  • P1018109.JPG

Metų pabaigą žyminčios šventės žmonių širdyse įžiebia gerumo ugnelę. Juk laikas prieš pačias gražiausias metų šventes visuomet yra ypatingas - žmonės gėriu dalijasi ne tik su artimiausiais žmonėmis, bet tuo džiaugsmu nori pasidalinti ir su aplinkiniais. „Gerumo ir šilumos niekada nebus per daug“ – tai akcija, kurios metu Vaclovo Giržado progimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupių vaikučiai su savo mokytojomis nusprendė pasidalinti gerumu, nuoširdžiu sveikinimo žodžiu bei padovanoti savo pačių pagamintas atvirutes. Juk vaikų rankomis sukurtas kalėdinis atvirukas - tarsi mažas gerumo, nuoširdumo simbolis, kuris nors trumpam sušildo kiekvieno žmogaus širdį. Visą savaitę vaikai džiaugsmingai ir kupini meilės gaminę kalėdinius atvirukus bei patys rašę šventinius sveikinimus, palinkėjimus, vieną gruodžio rytmetį džiugiai nusiteikę iškeliavo dovanoti kalėdinių atvirukų ir dalinti nuoširdžių linkėjimų į įvairias rajono įstaigas.

„Pelėdžiukų“ grupės vaikai kartu su mokytoja Danguole Šiauliene užsuko į Užimtumo tarnybą, Sodrą, Priešgaisrinę tarnybą, „Kaišiadorių aidų“ redakciją, policiją, paštą,  Kaišiadorių rajono savivaldybę. „Smalsučių“ grupės vaikai su mokytoja Daiva Matačiūniene lankėsi „Atspindžių“ redakcijoje, Kaišiadorių rajono savivaldybėje, viešojoje bibliotekoje, pašte. „Obuoliukų“ grupės vaikučiai kartu su mokytoja Marijona Mačiuliene aplankė Šventosios Faustinos mokyklos ugdytinius, Vaclovo Giržado progimnazijos direktorę Jolitą Morkūnaitę ir kitus progimnazijos darbuotojus.

Aplankytų įstaigų darbuotojai liko maloniai nustebinti mažųjų nuoširdumu, negailėjo padėkos žodžių bei palinkėjimų vaikams, mokytojoms. O patiems vaikams ši gerumo akcija paliko švelnumo, jautrumo ir gerumo jausmą. Visi džiaugėsi, kad vaikai mokomi dalintis gerumu ir nuo mažų dienų suteikti džiaugsmą sau ir kitiems. Buvo gera  matyti, kaip žmones nudžiugina padovanotas vaikų atvirukas, nuoširdžiai padeklamuotas eilėraštukas. Grįždami į mokyklą kalbėjomės, kaip svarbu mokėti suprasti ir įvertinti tai, kas kiekvienam labai brangu ir reikalinga – meilę ir pagarbą kiekvienam šalia mūsų esančiam. Džiaugiamės, galėdami kažką nudžiuginti ir nors šiek tiek praskaidrinti pilką kasdienybę. Dalinkimės!!!  Juk gėrio ir šilumos niekada nebus per daug...

Priešmokyklinio ugdymo grupės „Pelėdžiukai“ mokytoja Danguolė Šiaulienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rita Žukauskaitė

DABAR NARŠO

Dabar svetainėje 135 svečiai ir narių nėra