• P1018106.JPG
  • P1018109.JPG
  • P1014177.JPG
  • P1018103.JPG

Gera ir ramu matyti žodį, sakinį, parašytą taisyklingai – su visais taškais, nosinėmis raidėmis, kableliais. Dabar, kai pasaulis pilnas ekranų, didelių ir mažesnių, o popierinių laiškų senokai jau nerašome, knyga įgyja dar kitokią reikšmę.

Graži lietuviška kalba, išraiškingas žodis, susitikimai... Taip spalio mėnesį gyveno pradinio ugdymo skyriaus mokiniai, mokytojai, tėveliai. Spalis buvo skirtas lietuvių kalbai. Tai paraginimas nepamiršti, puoselėti, domėtis, mėgautis ir mylėti gimtąją kalbą. Ko gero įsimintiniausi buvo renginiai „Paliesk ranka knygos autorių“. Pradinukai turėjo progą susitikti su tikrais rašytojais, išgirsti juos, užduoti klausimus apie personažus, kuriuos vaikai sutinka vadovėliuose, mėgiamose knygose. Į svečius buvo atvykę rašytojai Lina Žutautė, Vytautas Račickas, Vytautas V. Landsbergis.

Visą mėnesį pradinukai dirbo kūrybinius darbus, aktyviai skaitė knygeles, kūrė plakatus. Mokykloje buvo surengtas meninio skaitymo konkursas “Pažink, švęsk, kurk“. Jame gimtasis žodis skambėjo ypatingai gražiai. Sveikiname visus, kurie laimėjo, kurie dalyvavo, kurie deklamavo eilėraščius klasėse. Dėkojame tėveliams, kurie padėjo pasirinkti ar išmokti eilėraštį, kurie išklausė įspūdžius ir pritarė, paskatino imti į rankas knygą, nes šeima, ir yra  ta vieta, kurioje prasideda gimtojo žodžio kelias.

Ačiū veiklų sumanytojams: direktoriaus pavaduotojai ugdymui  A. Kudrevičienei, vyr. bibliotekininkei R. Rimkuvienei, mokytojams ir Jums, VAIKAI.

Mokį žodį, žinai kelią... Laimingo kelio!

Pradinių klasių mokytoja Rasa Mackevičienė

DABAR NARŠO

Dabar svetainėje 64 svečiai ir narių nėra

Olw