• 1.jpg
  • 4.jpg
  • 2.JPG
  • 9.JPG
  • 7.png
  • 6.jpg
  • 3.jpg
  • 8.JPG

20171123 105327„Ei, moksleivi, ar žinai, kad mėsainiai negerai?“ Šį klausimą mano vadovaujama 6c klasė  kartu su  visuomenės sveiktos specialiste Skaiste uždavė 2017m. lapkričio 16d. Rokiškyje vykusiose „Sveikuolių sveikuoliai“ II etapo varžybose.

Bet apie viską iš pradžių. 6c klasės mokiniai labai aktyviai rūpinasi savo sveikata: jie sportuoja, ilgųjų pertraukų metu renkasi sveikus užkandžius, stengiasi daug laiko praleisti gryname ore ir t. t. Būdama klasės vadove džiaugiuosi, kad mokiniai linkę pasirinkti teisingą kelią sveikos gyvensenos link. Šiais metais 6c klasės mokinių pastangas gyventi sveikiau pastebėjo ir visuomenės sveikatos specialistė Skaitė, kuri ir pasiūlė mums susiburti į komandą, galinčią atstovauti progimnaziją „Sveikuolių sveikuoliai“ konkurse. Aktyvioje klasėje aktyvių mokinių netrūksta. Aktyviausi sveikuoliai Aurėja, Viltė, Kornelija, Alma ir Domantas ryžtingai apsisprendė ginti sveikiausios klasės vardą. Komanda, pasivadinusi „Rūgščios citrinos“ ir atlikusi visus namų darbus, šauniai pasirodė varžybų I etape Kaišiadoryse ir lapkričio 16 dieną  išvyko į Rokiškį, į II varžybų etapą.

 Diena buvo puiki. Vaikai susitiko su dideliu būriu bendražygių, kuriems rūpi sveika gyvensena, susirado naujų draugų, pagilino žinias sveikatos klausimais ir nors netapę čempionais, bet laimingi vėlų vakarą su dovanomis ir gera nuotaika grįžo namo.

Kartu su visuomenės sveikatos specialiste džiaugiamės galimybe dalyvauti varžybose, kurios atkreipė mokyklų bendruomenių dėmesį į tikrai labai opią mokinių sveikatos problemą.

Dėkoju komandai, šauniai atstovavusiai progimnaziją varžybose, linkiu sėkmės ir neprarasti entuziazmo skatinant visus augti ir gyventi sveikai.

Taigi, moksleivi, „Kolą, čipsus ir Redbul‘į išmainyk tu į kukulį“.

 6c klasės vadovė Audronė Bilydienė

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100