• 9.JPG
  • 1.jpg
  • 2.JPG
  • 7.png
  • 4.jpg
  • 8.JPG
  • 3.jpg
  • 6.jpg

Kiekvienais metais spalio 4 dieną visas pasaulis švenčia Gyvūnų dieną. Jos esmė – prisiminti ir kartu pasidžiaugti, kokią svarbią vietą mūsų gyvenime užima gyvūnai. Visi drauge minėdami šią dieną, turime paskatinti žmones labiau pasirūpinti augintinių gerove, ginti gyvūnų teises bei atkreipti dėmesį į svarbias augintinių problemas. Ši diena - tai puiki galimybė pristatyti gyvūnų mylėtojams savo veiklą ir pasidalinti gyvūnų auginimo patirtimi.
Pasaulinę gyvūnų dieną progimnazijoje mes minime kiekvienais metais. Kadangi mūsų šalis vis dar yra COVID – 19 pandemijos gniaužtuose, todėl šiais metais šventė „Mano augintinis“ vyko gamtos pamokų metu penktose klasėse. Šiose pamokose kiekvienas mokinys pristatė savo augintinį labai įvairiais būdais: sukūrė filmukus, parengė pateiktis apie gyvūnus, taip pat nupiešė savo augintinius. Pamatėme ir išgirdome daug įdomių istorijų, suorganizavome gražią gyvūnų piešinių parodą.
Daugelis namuose turime augintinių, kuriuos kasdien džiuginame savo dėmesiu ir priežiūra. Deja, vis tik ne kiekvienas gyvūnas turi šeimininką... Tad kviečiame pasirūpinti beglobiais gyvūnėliais, nelikime abejingi jiems.
Gamtos mokytoja Gražina Ruginienė
Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

 

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

Baneris Eurofondas

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

niekorimto logo 1534752255p 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    smm     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    
Augu pats    lms     LITNET mokykloms     Mukis     NEC      Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100