• 2.JPG
  • 1.jpg
  • 9.JPG
  • 7.png
  • 6.jpg
  • 8.JPG
  • 3.jpg
  • 4.jpg
Geografijos „darbymetis“ prasidėjo vasario mėnesį. Progimnazijos mokiniai dalyvavo ADVENTUR Geografijos žinių konkurse „Pažink Lietuvą ir pasaulį”. Šis renginys įtrauktas į Neformaliojo švietimo centro Olimpiadų skyriaus renginių grafiką. Atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją Lietuvoje, konkursas vyko nuotoliniu būdu. Konkurse dalyvavo 1793 mokiniai iš visos Lietuvos, o mūsų mokyklą atstovavo Emilija Janonytė (7d), Jonas Valčiukas (7d), Dominykas Lažauninkas (8d), Simona Tamošiūnaitė (8a), Augustė Jankauskaitė (8c). Už gerus rezultatus jie gavo padėkas nuo Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos prezidento Ryto Šalnos. Liepa Staninaitė (7d) pateko į respublikos II-osios vietos laimėtojų dešimtuką, jai įtektas II-ojo laipsnio diplomas.
Suvesti  2021 metų olimpiados MANO GAUBLYS rezultatai. Olimpiados tikslas - skatinti mokinių domėjimąsi geografija ir ją populiarinti mokykloje. Ji vyksta visoje respublikoje, bet varžomasi tarp savo mokyklos vienodo amžiaus mokinių srauto. Šeštos klasės: I vieta - Austėja Kertenytė (6b),  II vieta - Justas Stonys (6a), III vieta - Smiltė Truskauskaitė (6e). Jų mokytoja M. Klimavičiūtė. Septintos klasės: I vieta - Goda Bartninkaitė (7a), II vieta - Justas Jonkaitis (7d), Martynas Jurevičius (7d), Jonas Valčiukas (7d), III vieta - Emilija Janonytė (7d) ir Benas Balnys (7d). Aštuntos klasės: I vieta - Simona Tamošiūnaitė (8a), II vieta - Kamilė Urulevičiūtė, III vieta - Mantas Steponavičius. Jų mokytoja V. Krikščiūnienė. Sveikiname laimėtojus ir dėkojame visiems dalyviams.
Kovo mėnesį vyksta  mokinių darbų atranka į tarptautinį vaikų žemėlapių konkursą, kurio 2021 metų tema „Mano ateities pasaulis“. Jame dalyvauja Aivaras Liaudenskas (6a), Danielius Obolevičius (7b), Elzė Morkūnaitė (7b), Ausma Česaitė (7a), Goda Bartninkaitė (7a), Emilija Janonytė (7d), Liepa Staninaitė (7d), Kamilė Urulevičiūtė (8a).
 
                                                                                                  Geografijos vyr. mokytoja V. Krikščiūnienė
Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100