• 4.jpg
  • 9.JPG
  • 7.png
  • 2.JPG
  • 3.jpg
  • 1.jpg
  • 6.jpg
  • 8.JPG

Kovo 8d. didelis būrys mūsų mokyklos pradinių klasių mokinių ir penktokų dalyvavo nuotolinėje edukacijoje „Eksperimentai su sėklomis. Ar tikrai apie jas viską žinome?“, kurią vedė Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos, kraštovaizdžio architektūros ir rekreacijos katedros vedėja Asta Doftartė.
Edukacijos metu mokiniai sužinojo, kokios skirtingos gali būti sėklos, kaip jos daiginamos ir atrenkamos. Prisiminė, kuo skiriasi medžiai ir krūmai.

Pamatė, kaip ir kur laikomos sėklos, kurios bus panaudotos augalams sodinti. Sužinojo, kur yra pasaulinė sėklų saugykla, kurioje laikomos visų pasaulio augalų sėklos. Pasirodo, kad ir Lietuvoje yra augalų genų bankas. Nuostabą vaikams sukėlė tai, kad sėklų džiovinimas gali būti pavojingas. Išmoko pasidaryti „šokančių“ spanguolių gėrimą. Susipažino mokiniai ir su išmaniosiomis programėlėmis, kurias atsisiuntus į išmanųjį telefoną galima atpažinti augalus bei daugiau apie juos sužinoti.

Mokytoja Aušra Samoškaitė

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100